Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.10.2022 - 23:48
komentářů17(14.)
Hezké
přidáno 13.10.2022 - 22:19
komentářů6(3.)
Tak trochu jako bych četla deník...
přidáno 13.10.2022 - 22:18
komentářů8(2.)
Proč ne?
přidáno 13.10.2022 - 22:17
komentářů10(1.)
Senzační, podle mne senrju je druhé, kdyby se malinko upravilo. Dobré, Psavče.
přidáno 13.10.2022 - 22:15
komentářů1(1.)
Hodně by se dalo krátit, zejména opakované věty:
tím, že jsem ti přestal všechno vyčítat.
přidáno 13.10.2022 - 21:56
komentářů5(3.)
Chválím.
přidáno 13.10.2022 - 21:55
komentářů8(1.)
Hodně se mi líbí, barde.
přidáno 13.10.2022 - 21:51
komentářů6(2.)
Dobře, že se neztratila.
přidáno 13.10.2022 - 20:24
komentářů25(17.)
borovice: ďakujem, ozaj potešilo
přidáno 13.10.2022 - 18:54
komentářů5(2.)
Pěkně snová :)
přidáno 13.10.2022 - 18:29
komentářů5(1.)
Krásné...
přidáno 13.10.2022 - 18:25
komentářů6(1.)
Krásné, souzním...
přidáno 13.10.2022 - 13:07
komentářů8(7.)
borovice: Reklama kultury. Díky.
přidáno 13.10.2022 - 09:59
komentářů6(5.)
Pecka
přidáno 13.10.2022 - 09:42
komentářů7(7.)
Není zač, však jsem to také myslel v dobrém :)))))
přidáno 13.10.2022 - 09:41
komentářů6(6.)
Můra73: Děkuji. Haiku zkouším, ale pořád to není ono.
přidáno 13.10.2022 - 09:02
komentářů3(2.)
Vyvolává krásné obrazy, super.
přidáno 13.10.2022 - 08:55
komentářů7(6.)
LudvíkRoiSoleil: Ano, chápu. Ono mu to všechno opravdu dojde, až si s manželkou promluví, nechá ji to vysvětlit z jejího pohledu. To ještě přijde. Ale tvá poznámka je fakt zajímavá a má smysl. Díky za čtení a komentář.
přidáno 13.10.2022 - 08:50
komentářů7(5.)
Gora: Tak jest. Díky za přečtení.
přidáno 13.10.2022 - 08:49
komentářů7(4.)
Dandy: Díky :-)
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming