Sudičky rozdaly karty a ty se snaž.
Pustina ostrova a nikde pláž.
Starost oživot zamiká nesmysly.
Jine starosti putuji do mysly.
Jak dati stravě nahoru palec
když zděš(na)zjistíš že nejsi znalec.
Přikrov jeskyň?plaz z váčkem jedu.
Oheň vykřesat to jestli svedu.
Dosahnout mála to bude um.
Mysl se zdráhá.
Sen přines rum.
Žadna jeskyně,zledu aš pot.
Kde omé pelesti octl se luk,oštěp
na něm i hrot.
Živoucí sen,přenos v neznámo.
V hlavě to duni
Ta bacha kámo.
Co žeto do rumu
dávaji za tresti.
Kdyby ten sen raději
plný byl neřesti..
Otevřit dveře chci
A žadna naves.
Houpese hldina
To bude na dnes.
Pustina ostrova a nikde pláž.
Starost oživot zamiká nesmysly.
Jine starosti putuji do mysly.
Jak dati stravě nahoru palec
když zděš(na)zjistíš že nejsi znalec.
Přikrov jeskyň?plaz z váčkem jedu.
Oheň vykřesat to jestli svedu.
Dosahnout mála to bude um.
Mysl se zdráhá.
Sen přines rum.
Žadna jeskyně,zledu aš pot.
Kde omé pelesti octl se luk,oštěp
na něm i hrot.
Živoucí sen,přenos v neznámo.
V hlavě to duni
Ta bacha kámo.
Co žeto do rumu
dávaji za tresti.
Kdyby ten sen raději
plný byl neřesti..
Otevřit dveře chci
A žadna naves.
Houpese hldina
To bude na dnes.
Miňko: To mě moc těší, budu doufat,že ten čas přijde :-)
LudvíkRoiSoleil: S tím naprosto souhlasím. Ač píšu na základě vlastních zkušeností, nemám problém to doladit a okořenit fantazií. A je fajn, když pak čtenář dumá, co všechno je z toho možné, co se mohlo stát, stalo a co je jen čistě bujná fantazie... S trochou nadsázky - cokoli si dokážeme představit, je uskutečnitelné...
Je tam vše co tam má být
vítr ve vlasech a vášeň vlnobití
Však klidný pramen něhy
se skrývá v něžném objetí
Rozpuštěné vlasy mi vehnaly slzy do očí
ty jeden cudný darebáku
Může se člověk zamilovat do duše
byť jen platonicky s vůní ořešáku
vítr ve vlasech a vášeň vlnobití
Však klidný pramen něhy
se skrývá v něžném objetí
Rozpuštěné vlasy mi vehnaly slzy do očí
ty jeden cudný darebáku
Může se člověk zamilovat do duše
byť jen platonicky s vůní ořešáku
Gora: Jsem pocit pouhý vržen bez kondomu vyjadřování na papír. Smilním se slovy v předsíni Vašeho chrámu nehoden předstoupit před oltář soudu. Plášť pravopisu ze mne stržen a nahý oděn v nedokonalost přešlapuji ve dveřích hledíc na rohožku pod nohama a žádajíc ji o přátelství. Zarputile třímajíc však pero v dlani coby vstupenku do poslední řady kapucínů bez tváří.
Zde jsou rýmy lepší než v básni, o níž jsme psala před chvilkou, vázanost také.
Překlep: až po Rˇím
pak nerozumím, co je - bralo
a celkově je /podle mě/ moc těch NEJ + TISICů - i když v básnické nadsázce.
Překlep: až po Rˇím
pak nerozumím, co je - bralo
a celkově je /podle mě/ moc těch NEJ + TISICů - i když v básnické nadsázce.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severak řekl o Rezavá Plechovka :Rád bych si ní někdy zašel na tah po hospodách. Třeba bych pak, někde po ránu uviděl její inspirace…

