Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 29.11.2022 - 07:47
komentářů5(2.)
Zaznamenané haiku sú v podstate istým spôsobom aj životopisom, aj keď vo fragmentoch. Z týchto dvoch sa mi obzvlášť páči prvé, vnímam v ňom viac nedopovedaného a teda aj viac priestoru pre mňa ako čitateľa.
přidáno 29.11.2022 - 01:11
komentářů4(4.)
Hmmm některé vůně se nedají nikdy zapomenout :)
přidáno 29.11.2022 - 00:58
komentářů6(1.)
Některé lásky prostě nikdy nedojdou naplnění. Možná by se to dalo brát jako trénink o kolik jsme schopni z lásky k někomu posunout své hranice.
přidáno 28.11.2022 - 23:56
komentářů3(3.)
Parádička.
přidáno 28.11.2022 - 21:10
komentářů7(6.)
Gora: Dik za komentář.
Hřadují nám moráci a bantamky nejraději v banbusu.
přidáno 28.11.2022 - 20:11
komentářů6(6.)
V tlejícím listí jsem až po uši v lese
ohřát tam duši, člověku chce se.
I malé radosti nabývají na významu
za špatné bytosti já neviním zimu.
Bude lépe Sasanko.
přidáno 28.11.2022 - 19:24
komentářů6(6.)
Hezká.
přidáno 28.11.2022 - 18:36
komentářů5(1.)
Včera jsem, Romane, na smrku před domem pozorovala velikou kapku na smrku... a vida, dnes čtu, jak jsi podobný námět pěkně cvrnknutím oživil:-)
Tvá haiku jsou vždy životná a tím blízká.
přidáno 28.11.2022 - 18:17
komentářů6(5.)
Psavec: To nic, jen sousedi jsou takové falešné a zhulené existence... příští rok už tu pravděpodobně nebudou a bude klid.Mají děti a chovají se jako by žádné neměli a neberou ohledy. Kdo si co dělá doma mě nezajímá,ale my žijeme na statku v jednom areálu a to už končí sranda.Když si člověk pořídí rodinu měl by v některých věcech dospět.
přidáno 28.11.2022 - 17:49
komentářů6(4.)
Psavec: Děkuji
přidáno 28.11.2022 - 16:40
komentářů6(4.)
Co to máš za náladu, děvče?
přidáno 28.11.2022 - 16:37
komentářů1(1.)
Něžně jsi zabásnil.
přidáno 28.11.2022 - 16:35
komentářů6(3.)
Moc hezká.
přidáno 28.11.2022 - 16:33
komentářů1(1.)
Hezká, líbí se mi.
přidáno 28.11.2022 - 15:53
komentářů4(4.)
Díky moc.
přidáno 28.11.2022 - 15:35
komentářů12(5.)
Líbí se mi
přidáno 28.11.2022 - 12:55
komentářů6(5.)
Taková óda na svobodu člověka:-)
přidáno 28.11.2022 - 12:54
komentářů7(5.)
Tohle se mi líbí, mívali jsme páva a v noci hřadoval a přes den ulétal:-) a my ho hledali...
ta do půl od okraje. - taK do půl od okraje.
přidáno 28.11.2022 - 12:52
komentářů4(3.)
Pěkně, Psavče... sportem ku zdraví, tedy k elektřině!
přidáno 28.11.2022 - 12:19
komentářů6(3.)
Homér: Thx.Už dávno ne.Nechci aby ze mě byla zelenina ;)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming