Zaznamenané haiku sú v podstate istým spôsobom aj životopisom, aj keď vo fragmentoch. Z týchto dvoch sa mi obzvlášť páči prvé, vnímam v ňom viac nedopovedaného a teda aj viac priestoru pre mňa ako čitateľa.
Některé lásky prostě nikdy nedojdou naplnění. Možná by se to dalo brát jako trénink o kolik jsme schopni z lásky k někomu posunout své hranice.
Gora: Dik za komentář.
Hřadují nám moráci a bantamky nejraději v banbusu.
Hřadují nám moráci a bantamky nejraději v banbusu.
V tlejícím listí jsem až po uši v lese
ohřát tam duši, člověku chce se.
I malé radosti nabývají na významu
za špatné bytosti já neviním zimu.
Bude lépe Sasanko.
ohřát tam duši, člověku chce se.
I malé radosti nabývají na významu
za špatné bytosti já neviním zimu.
Bude lépe Sasanko.
Včera jsem, Romane, na smrku před domem pozorovala velikou kapku na smrku... a vida, dnes čtu, jak jsi podobný námět pěkně cvrnknutím oživil:-)
Tvá haiku jsou vždy životná a tím blízká.
Tvá haiku jsou vždy životná a tím blízká.
Psavec: To nic, jen sousedi jsou takové falešné a zhulené existence... příští rok už tu pravděpodobně nebudou a bude klid.Mají děti a chovají se jako by žádné neměli a neberou ohledy. Kdo si co dělá doma mě nezajímá,ale my žijeme na statku v jednom areálu a to už končí sranda.Když si člověk pořídí rodinu měl by v některých věcech dospět.
Tohle se mi líbí, mívali jsme páva a v noci hřadoval a přes den ulétal:-) a my ho hledali...
ta do půl od okraje. - taK do půl od okraje.
ta do půl od okraje. - taK do půl od okraje.
Homér: Thx.Už dávno ne.Nechci aby ze mě byla zelenina ;)

