Ziny: i to by bylo možné, váhala jsem mezi "květem" a ornamentem, ten mi připadal méně užívaný, díky.
Panebože to je jak podívat se do zrcadla o dvacet let zpátky :)
Tak jsem si říkala, že něco takového bych napsala tak v 16-ti, teď jsem koukala kolik ti bylo...na ten věk je to až moc těžké. Nevím jestli tu máš něco z poslední doby,ale zaujala si mě a doufám, že ještě píšeš!
Lenča: díky za opzornění. Pak jsem chyby opravla a některé fráze napsat jinak.
Duše si vždy najde cestu ke světlu. Pouta, okovy na ni neplatí. Jen díky duši jsme bohatí.
Hromu moc nerozumím, ale fíkus mě rozesmál. A rozhledna, inu, do nebe se stoupá.
Večer jsi šlápla do vlhkého bláta či sněhu, do rána přimrzlo, že? Pěkné a prosté.
Gora: tak tohle mně nenapadlo. Já si představil ledovou krustu nad stopou.
Věřím, trápení tvé měřím, že srazily se dva vlaky, Hirošima a Nagasaki. Přeji trochu klidu, zhojit rány, nekuchat vinu.
Pojmenovat věci je skutečně důležité. Báseň tisnivá, ale tak dobře napsaná, že z ní mám opravdu pěkný pocit.
Tak já se taky divím občas co ze mě padá :D Nikdo mi tu nenapsal svoje oblíbené citoslovce ;(
Nestačím se divit, tolik originálu a pořád bývají překvapení.
Po tu Hirošimu docela pecka,pak to to trochu ubralo spád.Ale pěkná.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dee řekla o BrS :Co o něm. Snad jen - takových lidí je pomálu. A já si vážim, že jsi tu s námi :)

