Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 26.11.2022 - 12:07
komentářů10(10.)
človiček: Díky, krásná pravda...
přidáno 26.11.2022 - 12:06
komentářů13(11.)
Orionka: Jo, tak to děkuju :-)
přidáno 26.11.2022 - 10:03
komentářů5(2.)
Dandy: no stane se a ještě k tomu mám pracovní víkend
přidáno 26.11.2022 - 09:55
komentářů5(1.)
Tenhle zážite zatim nemám.
Vše zvladnu autem nebo na kole ktere je třebas po brně nejrychlejší dopravní prostředek.
přidáno 26.11.2022 - 07:49
komentářů4(4.)
Pěkný nápad.
přidáno 26.11.2022 - 07:26
komentářů3(3.)
Moc pěkná.
přidáno 26.11.2022 - 07:20
komentářů9(9.)
Zajímavá.
přidáno 26.11.2022 - 06:09
komentářů6(4.)
Stačí málo pro okřátí.
přidáno 26.11.2022 - 06:06
komentářů6(2.)
Pěkné vyprávění.
Hvězdných noci a nejen těch.
Vůně lesů luk.
Zastavujetep s úžasu vnimavosti.
Jak chleb co sytí hladova ústa..
Příroda je dokonale stvořena.
přidáno 26.11.2022 - 00:27
komentářů6(3.)
Neveselá.
přidáno 25.11.2022 - 22:48
komentářů13(10.)
Jo! Ta se povedla.
přidáno 25.11.2022 - 22:45
komentářů10(9.)
Dech pouhý, a odsouzenec?
Jednu olivu si přeje.
Vloží do úst, oči zavře.
Tu před popravou On
pláče se i směje.
Dosud nikdy nežil
bez naděje.
přidáno 25.11.2022 - 22:36
komentářů4(4.)
Trápení a vysvobození. Lidé spoléhají na šťastný konec a protože vše je myšlenkou, pak mysleme hezky.
přidáno 25.11.2022 - 20:15
komentářů4(4.)
Už mockrát jsem reagoval na dílko, že dlouhý text odrazje od přečtení.
Tak u tohoto dílka jsem si dál pomyslný pohlavek a ještě jednou jsem si ho sjel. Ono když ti někdo půjčí oči aby jsi se mohl dívat, tak poděkuj a dívej se.
A pokud někdo i umí popsat krásu co vidí, tak nezbývá než číst a tiše závidět.
Děkuji za ukázku.
přidáno 25.11.2022 - 20:10
komentářů6(1.)
Závidím všem, co tohle mají v srdci. Pak stačí jen držet tužku a ono to píše samo. Je totiž znát, když píše srdce a né hlava.
Nikdy se mi nepodařilo ta zažít. Jak naplno celý víkend.
Jinak atmosféru potlachů znám. Noc venku znám spíše z ryb a zelené přístřeší končící v nebi mám dodnes za posvátný chrám.
Nikdy jsem si nenašel čas a dnes o to více lituji nad tvými řádky.
přidáno 25.11.2022 - 19:52
komentářů2(2.)
na čtení trošku kostrbaté, ale myšlenka dobrá
přidáno 25.11.2022 - 19:41
komentářů6(5.)
Je znát, když píše život sám. Jako bych tam stál a někdo to šeptal přes rameno. A Šumava -jen aby to bylo stále poetické rozhlédnutí.
Jen názor laika - jako bych četl z čítanky vlasteneckou poezii.
přidáno 25.11.2022 - 19:11
komentářů3(2.)
Lenča: Já si myslím :D
přidáno 25.11.2022 - 19:08
komentářů3(1.)
Je skvělý, když dokáže být člověk sám se sebou, nenudit, nemít ze sebe ponorku a ještě si to užít ;-)
přidáno 25.11.2022 - 19:06
komentářů6(2.)
Nečekej na změnu, udělej ji...
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming