Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 28.11.2022 - 08:34
komentářů12(4.)
Tuto víru si uchovej. Bez ní je život poušť a smrt...
přidáno 28.11.2022 - 07:43
komentářů6(2.)
Tlejicím listím něco zaniká
něco vzniká.
Každé jinačí
Každé jinak voní.
Jirovce ,javory
Na hladině za vory.
V povětří za motýlka
to však bývá jenom chvilka.
Rozpadne se pleteň listů
Pro očistu.
přidáno 28.11.2022 - 06:02
komentářů6(1.)
Jáj, jak mě se do tohodle nechce! Good poem, Nemoroso. A ty čouďíš omamný list?
přidáno 28.11.2022 - 05:15
komentářů6(2.)
Sasanka: Děkuji za pěkná slova.
přidáno 27.11.2022 - 23:31
komentářů6(1.)
Bosé nohy v mokré trávě
nahá duše pláče právě
nad svobodou nebe
a zpívajícího potoka.

Polibek větru osuší slzy
možná to někoho mrzí
na vše musí být dva
do dne a do roka.
přidáno 27.11.2022 - 22:27
komentářů12(12.)
Pěkné .
A úďěl koho ja vyvaznout
stoho.
Mazlit
Hladit
Milovat
Psát.
Bez toho by život měl strmí pád
přidáno 27.11.2022 - 22:25
komentářů4(2.)
Velký dík.
přidáno 27.11.2022 - 22:12
komentářů6(6.)
Nine: myslím že ne, já se rozhodla nejspíš podle jakéhosi matematického vzorce a značky trojúhelníku...
přidáno 27.11.2022 - 21:52
komentářů6(5.)
Já jsem si vybrala komu a kdy se narodím. Narodila jsem se do doby, kdy zažiji velké změny, rozumem neuchopitelné. Ty ne?
přidáno 27.11.2022 - 21:21
komentářů6(6.)
Ano, emocím strachu nebo spíše nízkým vibracím strachu se vyvarovat.
přidáno 27.11.2022 - 21:18
komentářů6(5.)
... a ty rýmy taky nic moc.
přidáno 27.11.2022 - 21:13
komentářů14(10.)
Sasanka: Co se mi v životě děje vnímám z většího nadhledu. A mnohem víc si ho užívám.
přidáno 27.11.2022 - 21:05
komentářů4(4.)
Lenča: Ano, závěr jsem si potřebovala prožít na vlastní kůži.
přidáno 27.11.2022 - 21:02
komentářů4(3.)
Sasanka: Jak divná, proč divná? Dle mého úsudku jsi naprosto v pořádku. :)
přidáno 27.11.2022 - 18:26
komentářů4(4.)
No ja ,proto je lepší společnost přátel žehu ;)
přidáno 27.11.2022 - 18:24
komentářů5(5.)
Upřímnost nade vše a tak to má být :) Tak až přestanou Blaničtí chrápat dejte vědět,osedláme naší Kawasaki a potáhnem na Prahu ;)
přidáno 27.11.2022 - 17:24
komentářů1(1.)
Pěkné
Konec píše.
přidáno 27.11.2022 - 17:21
komentářů4(1.)
Toby muselo být monstrózní.
Bylo by i horko.
Bezva
přidáno 27.11.2022 - 14:15
komentářů11(9.)
Gora: Děkuji, to mě velice těší.
přidáno 27.11.2022 - 14:15
komentářů11(8.)
Leslie: Příroda je (přinejmenším pro mě) nevyčerpatelná studnice dojmů. Děkuji :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming