človiček: Užívám tebou doporučené "medikamenty", tak k tomu ještě přidám pilník ;-) Díky
Docela mě dílo zaujalo. Jen bych se přimlouvala o větší kontrolu gramatiky a víckrát si to po sobě přečíst. Jsou tam zbytečně překlepy a opakující se slova. Jinak jsem zvědavá na pokračování :-)
Ziny: děkuju, není to metafora, je to vzorek bot, který zčásti zapadal/zamrznul, i tak moc dík...
Bílý ornament, krásná metafora. A jak to krásné křupe, když na to jeden šlápne.
Gora: ten hrom s bažantem, tam převládla hříčka: hřmí - v křoví - řve, a haiku asi trochu ustoupilo.
Dík za názor.
Dík za názor.
Začalo to pěkně.
A končí fackou.
Bohužel i to je realita života.
Hezké
A končí fackou.
Bohužel i to je realita života.
Hezké
Kdo tě přikoval? Nerozhlížej se. Máš klíč, ale pilník bude lepší.
Listy se rosí, polibky
vlhnu z té vášně.
To tvé rty promítá les
v pokušení... však
nikdo poblíž není.
Mé srdce podzimu
vzdá se, však
ošatí se v kráse.
i v čase.
vlhnu z té vášně.
To tvé rty promítá les
v pokušení... však
nikdo poblíž není.
Mé srdce podzimu
vzdá se, však
ošatí se v kráse.
i v čase.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Adrianne Nesser :Skvělej člověk, kterej nikdy nezklame!! Je s ní prdel.. Kdo nezažije, nepochopí! Chybíš mi, ty i ten zbytek supr lidiček ze třídy...!

