Kdyby to přečetla "mamka" parádnice, asi by se podivila, jakým zdrojem inspirace ti je, Psavče.
ukrytá v máku: já píšu většinou minimalisticky, nemám dlouhé básnické střívko:-), děkuju!
Dandy: díky, Dandy... tohle jsem našla před slepicemi, kde se přikrmují i hrdličky...
Poslední bude první
i bible to říká
jen trouba si
nad tím vzdychá.
i bible to říká
jen trouba si
nad tím vzdychá.
Skvělá, skvělá, skvělá...
...víc k tomu nemám :)!
...víc k tomu nemám :)!
Líbí se mi, jak se v tom odráží život, přesně takový, jaký je, bez zbytečných příkras.
Skvěle napsané :)!
Skvěle napsané :)!
Pěkné.
Ty koláče peři pod krmitkem jsou smutné když je letos těch ptáčků oproti loňsku míň jak o polovic
Ty koláče peři pod krmitkem jsou smutné když je letos těch ptáčků oproti loňsku míň jak o polovic
Psavec: Dík za komentář,ano a ty sochy jsou úžasné tahle z pařezu byla moc pěkná.
Život se nedá ošálit, vším se musí proplout i za cenu nejvyšší. Až moc povědomé pocity. Díky za ten nadhled.
LudvíkRoiSoleil: Mockrát děkuju za obsáhlý komentář. Dáváš mi pěknou nálož podnětů k zamyšlení. Pro příště se pokusím aplikovat :)
Tato mě pohltila. A ten závěr... ten si čtu stále dokola :)! Krása!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E

