Rentgenuji spirálu tvých energií dost nezdvořile, nehledím pod šaty, však lezu ti do duše bez klepání, ale zul jsem se přísahám, že nezneuctím chrám v němž slova stékají po stěnách do zrcadla laguny.
Rozlouskla ořech
panenka maková
jádro básně
ústa nachová.
Křupání tvých kroků
na psaneckém ledě
zní jako ozvěna
slzičko zmrzlá v oku.
panenka maková
jádro básně
ústa nachová.
Křupání tvých kroků
na psaneckém ledě
zní jako ozvěna
slzičko zmrzlá v oku.
S tím vlakem to je fakt pech :) :). Jinak já jsem milovník Vánoc. A sněhu. Takže vlastně úplně nechápu, co dělám pod Tvou básní :D. Ale i tak se mi to líbí, má to správný říz :)!
zaseja: Jsem tu :). Po delší pauze. Ale jsem :).
Díky za slova :)!
Díky za slova :)!
Homér: Děkuju za hezké přivítání.
Nejsem tu nová, jak by se na první pohled mohlo zdát :). Někdy jsou návraty nečekané, ale o to více hezčí :).
Nejsem tu nová, jak by se na první pohled mohlo zdát :). Někdy jsou návraty nečekané, ale o to více hezčí :).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o shane :Kdybych měla někdy roztát, bylo by to tehdy, kdy by mi vyznal lásku. Takhle krásné píše básně!;-)

