Leslie: Děkuju moc a moc :)! Jsem ráda, že jsi tu pobyla a že Tě báseň bavila :)!
Gora: Irenko, děkuji za informaci :). Uvidím ještě, zda se zúčastním. Díky za Tvé pobytí u mé básně :)!
Psavec: Leslie: Mlčeti Zlato: zaseja: človiček: Děkuji všem za nahlédnutí a za tak krásná slova :)!
Nejde mi poslat ti sz, tak jen - do 20.12. je soutěž na větším litwebu...
Skvělá.Možná mi přijde spíš jako písnička,ale tomu já moc nerozumím :)
človiček: Já myslím, že v některých situacích je vlastně zdravá reakce zoctovat. Ne napořád, ale jako obrana. Navíc sladké a zralé víno ne každý ocení, a ne každý si ho zaslouží.
Dandy: Je to spíš jakási naivní snaha pokoušet se vidět v budoucnosti naději. Díky.
Gora: je lepší nebo horší, když jsem to takhle rozdělila?!

