Sasanka:
Sasanko, díky moc za čas, který věnuješ čtení mých děl, vážím si toho :)
Sasanko, díky moc za čas, který věnuješ čtení mých děl, vážím si toho :)
Tak nej je za mě dítě ulice se chopilo lopaty a holubi svačili babičce u nohou. A muži s pečivem určitě dala bych sen :)
Tak ty si zrovinka stěžuj :D Někdo kdo přidává prakticky báseň či srandičku denně, nemůže mít nouzi o můzy či o líbání ;)
Teprve nyní je čas na podání si dlaní. Bez klamu a iluzí. Bez očekávání. Básni moc dobře rozumím.
Lenča: Zasloužím si i tvrdší trest, ale na to v kobce není vhodný personál.
Nevěřím, že tebe tato úžasná dáma nelíbá. Není to o těle, je to o duši a ta může zůstat věčně svěží. A ta tvá jistě je ;-)
To je nádhera, až mám v očích slzy. Až zase budeme takhle svobodné duše...
Docela tvrdě ses odsoudil, to umí sám sebe každý "nejlépe". To líbání fakt nemůžeš dlouho vydržet ;-)
Múzy na podstavcích
tady stojí, většinou si
duše hojí.
Neženou se do líbání
nad volbou slov a strof
jsou v rozjímání.
tady stojí, většinou si
duše hojí.
Neženou se do líbání
nad volbou slov a strof
jsou v rozjímání.
jooo !!! moje hhoooodně oblíbené věci v jednom díle!!!

