Poezie anonymity: děkuju, prostě mi to takhle chodí skoro samo, za což jsem moc vděčná. A jestli můžu prosit, tykejte mi :-)
Moc hezká ranní báseň. A tohle je super: "přineseny klacek žádal hoď".
Moc hezký, nápaditý. Líbí se mi naznačení přicházejícího podzimu jelení říjí...
Nádherný. Četl jsem jedním dechem.
Pěkný třeba: "přeplněný džbán kde tísní se duše...".
Pěkný třeba: "přeplněný džbán kde tísní se duše...".
Super. Jak píše Miňko - situace povědomá. Doufám, že brzy přišlo nějaké parkoviště...
Někdy je potřeba.
Umět odpovědě sám(sama)sobě
Lecos se nestává jen tak.
Líbí
Umět odpovědě sám(sama)sobě
Lecos se nestává jen tak.
Líbí
tak tohle je mazec, opravdu dobře napsané a hodně čtivé. Sprostota tomu dodává šťávu ale přitom to není jakože vulgární. Za mě super práce
Dandy : Moc děkuji, byl to můj sen. Tak jsem ho hned musela hodit na "papír".
Sasanka: Lenča: No, sem tam mě líbne, jen nevím, jestli to není ze soucitu.

