Výborný začátek a dobrý nápad. Já s gramatikou moc nekamarádím, ale jsi si jistá tím sápá?
Píšeš spíš epiku, ve tvých básních se vždy něco děje. Ještě tak víc naostřit břit vtipu... rýmuješ dobře.
povedené...vzpomněl jsem si na svá léta v ČSA, kdy jsem se aktivně bavil podobnými kousky ;))
Bezva napsané.
Lety střemhlav jsou nic moc.
Daji se přežit,jen ta bolest při dopadu..
Lety střemhlav jsou nic moc.
Daji se přežit,jen ta bolest při dopadu..
Paráda.
Mimochodem, nikdy bych do té věci nevlezl, leda by stála bezpečně na ranveji.
Mimochodem, nikdy bych do té věci nevlezl, leda by stála bezpečně na ranveji.
Hustá, tíživá, docela se s ní momentálně ztotožňuji, ale nevím, jestli už "tam" jsem. Smutná.
Ruka šmátralka šrajtpáku hledá
občas i tam , kde nemá.
Jízdě to neva.
občas i tam , kde nemá.
Jízdě to neva.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.

