Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 20.01.2023 - 13:15
komentářů8(1.)
Někdy si žena ne a ne vybrat.
Zábavné.
přidáno 20.01.2023 - 13:14
komentářů8(1.)
Začátek je docela fajn, roky, na něž se nepamatujeme, činy, které děláme pro druhé, abychom si je získali. Dál už je to z mého pohledu spíše osobní záznam, který však může zaujmout někoho v podobné situaci.¨Jsou tam překlepy, např.
tohle má být zvlášť - předemnou nebo hrubky - všechna chmíříčka - chmýříčka, sice bez chmíří - bez chmýří, skovávat se - schovávat se atd.
přidáno 20.01.2023 - 12:33
komentářů8(6.)
Být nad věcí je moc faj.
přidáno 20.01.2023 - 09:28
komentářů8(5.)
zaseja: Mlčeti Zlato: Lenča: človiček: Děkuji za přečtení a pěkné komentáře parto ;)
přidáno 20.01.2023 - 09:11
komentářů7(2.)
Ach ohýnku pod nebesy,
v tuhé šedi ledna, kde jsi?
přidáno 20.01.2023 - 08:57
komentářů11(9.)
Trhat listy z knih by se asi nemělo, ale jako symbolika je to trefné a poetické. Líbí se mi to.
přidáno 20.01.2023 - 07:49
komentářů8(4.)
Už jsem to dnes psal. Asi je úrodný den. Moc se mi líbí...
přidáno 20.01.2023 - 07:31
komentářů8(3.)
také se snažím pustit se
přidáno 20.01.2023 - 06:51
komentářů8(2.)
Byt takhle nad věcí zatím aspoň občas... Krásné
přidáno 20.01.2023 - 06:41
komentářů8(1.)
Bourat mosty
brát a nedávat
tvrdíce všem
že není z čeho.
kvičíc hlady nad
plným stolem
mrznouc u
rozpálených kamen.
přidáno 20.01.2023 - 06:31
komentářů7(5.)
Vajg snad převeze vzpomínky.
Vlak může přivést něco nové.Strhnout pach co zato nestoji.
Pěkná
přidáno 20.01.2023 - 04:15
komentářů6(6.)
Pěkná.
přidáno 20.01.2023 - 04:11
komentářů3(3.)
No myšlienky patria dňu
Duša zas noci
V rozmazanej momentke precitnutia
Skvelá,páčí sa mi.
přidáno 20.01.2023 - 00:25
komentářů15(13.)
Koala: Těší mě Tvá slova, děkuji moc :)!
přidáno 20.01.2023 - 00:24
komentářů15(12.)
Karpatský: Děkuji. Snad není lehká příliš, aby se slova neodfoukla :).
přidáno 19.01.2023 - 22:38
komentářů7(4.)
Neradostné verše.
přidáno 19.01.2023 - 22:34
komentářů11(8.)
Nádherně zachycen okamžik, kdy se zastavil čas..
Zavřu oči a mám pocit, jako bych to zažil... Těším se na další
přidáno 19.01.2023 - 21:57
komentářů7(1.)
Strohé.
přidáno 19.01.2023 - 21:36
komentářů7(3.)
Život je vagon do kterého v průběhu jízdy nastupují a vystupují noví lidé. Zastávky je nenávratně pohlcují.
přidáno 19.01.2023 - 21:17
komentářů3(3.)
Máš nápady i slovní zásobu,ale jakoby někdo (nejspíš ty sám) za tebou stál s pravítkem a pokaždé, když se chceš rozjet ti jednu fláknul. Trochu svobody do těch závitů ;)
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :
Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming