Veselá - anebo trochu smutná? říkanka. Nepíše se blueS?
Paráda. Jenom ta první sloka je odjinud a celé to sráží. Škoda.
Krachuje Láska s.r.o.,
z kroniky chtěl bys listy trhat...
"Bolí to?" Povzdechneš jen: "Jo!"
A chtěl bys fofrem odtud zdrhat...
Končí, co zdálo se být krásné,
jsi vinen Ty či Ona snad,
že oči, dříve stříbrojasné,
na sebe neumí se smát?!
:-(
z kroniky chtěl bys listy trhat...
"Bolí to?" Povzdechneš jen: "Jo!"
A chtěl bys fofrem odtud zdrhat...
Končí, co zdálo se být krásné,
jsi vinen Ty či Ona snad,
že oči, dříve stříbrojasné,
na sebe neumí se smát?!
:-(
Zajímavá a líbí se mi. Je to jako jíst bonbón s novou příchutí. Nedávno jsem si zrovinka říkala, že si připadám jako ta kartotéka u doktora. Ten závěr je nejlepší.
A jéje, nejspíš mě to donutí něco napsat :)
A jéje, nejspíš mě to donutí něco napsat :)
Líbilo, trošku návrat do dětství. Musí být zavřené skříně, protože co kdyby náhodou... :)
Něco... Něco tam je. Nemůžu to úplně chytit, ale jo.
Skvělé, jako vždy. Pobavila a připomněla jeden let z Milána do Ostravy svěřený do rukou ruských pilotů. Snad tehdy požili o nějaký ten gram navíc.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
valemart řekl o gabkin :Chlape... respekt! Cítím z Tvých slov syrovost vůně života...

