Lenča: Aha! Proč mi to tedy google neukáže? Žďár znám, tam jsme šli po svých...;-)
Skvělý. Slečny dnešních dob... Ve 3. řádku asi má být zlíbat místo zlíbal.
človiček: Diky za komentář ,ale napsal jsem ji v 21h. Kežby bylo léto to tel nehrozi.
Koukej, koukej na svůj plot
kované mříže v zajetí
i kamera ví, že
telka je tvoje prokletí.
kované mříže v zajetí
i kamera ví, že
telka je tvoje prokletí.
Zajímavá zpověď. A to pumpování energie do žen - to je skvělý...
Prý už ani sbírka motýlů nefrčí!! Co budeme dělat? Ještě , že mám žlutou koloběžku. (-:
Lenča: děkuji, a mohu se zeptat jak to myslíš s tou gramatikou?
Všechny super. Dal bych pořadí 3,1,2... Hlavně ta třetí je SKVĚLÁ!
Lenča: Lenko díky,koukal jsem včera na telku a kamera koukala přes ten plot.
Pěkná, příjemná, lechtivá povídka :-) Jen bych se víc zaměřila na gramatiku, pokud to své psaní myslíš opravdu vážně. Držím pěsti a těším se na další dílka.
Moc hezký. Opravdu. Občas mám ptačí stopy na skle auta, ale to je něco jinýho... :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
veronika řekla o TualKraplak :tual, jsi tak zajimava a roztomila holka..ctu vsechno, co napises a i kdyz se to nezda, stopuju te..oslovujes

