Gora: Děkuji, zvykám si sama na sebe. U těch starých věcí se mi tak třásl hlas, že ani nebylo možné je namluvit.Slzy i smích také proběhly. Je to velmi osvobozující.Zkusím si poslechnout někoho, kdo to dělá správně. Nějaký tip?!
Tiež sa pridávam k tretiemu. Pri prvom mám dve verzie, buď je pisateľ v nonstope sám alebo s niekým, teda s inými smädnými ústami.
ukrytá v máku: Vďaka za tvoj pohľad. Nie som poľovník, skôr z pohodlnosti si začiatkom každej sezóny prekladám oblečenie tak, aby som ho mal viac po ruke.
Máš příjemný hlas. V recitování bych báseň nečetla však tak monotónně. Jinak dobré, další rozměr díla!
U mě to tedy hned evokovalo chystání se na čekanou do lesa :). Nejspíš proto, že jednoho myslivce doma mám :) :).
Líbí se mi velmi :)!
Líbí se mi velmi :)!
Je to něco velmi nenápadného, jako semínka, či stopy. A v textu to má neuvěřitelnou sílu :).
Výborné haiku :)!
Výborné haiku :)!
zaseja: Psavec: Dandy: :), jsem potěšena vaším zastavením, děkuji :)!
kmotrov: ďakujem ti kmotrov, tvoja odozva ma potešila
Skvělý komentář Darmošlapa! Víc nemá smysl říkat. Nádherně přirozený text.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

