Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 21.01.2023 - 22:49
komentářů11(11.)
Přeju štěstí při psaní dalšího :)!
přidáno 21.01.2023 - 22:28
komentářů3(1.)
Říká se : Čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep. (-: Popisovat erotiku není tak snadné. Když zvolí autor kultivovanost, není to přesvědčivé a když se pustí do obnažené reality, šlape po tenkém ledě. Tady ten led praskal. Prý jde o oblíbený žánr. Trochu bych víc maskoval fyzično popisem pocitů a i ty bych zahalil do mlhy představ. Méně je někdy více. Asi si to vyzkouším, abych jen neplkal. Lehké téma to není.
přidáno 21.01.2023 - 22:24
komentářů12(9.)
Pravda. Pekné
přidáno 21.01.2023 - 21:55
komentářů8(4.)
Objeď oběti hledí do tváře
majíc zmuchlané polštáře
ti dva ze stovky lidí
do duší si vidí.
Obejmout se stydí,
neboť ví, že bez vesty
plavat neumí.
přidáno 21.01.2023 - 20:12
komentářů6(5.)
zaseja: děkuju :), dál, těžko říct.
přidáno 21.01.2023 - 20:12
komentářů6(4.)
Mlčeti Zlato: děkuji :)
přidáno 21.01.2023 - 19:54
komentářů8(3.)
Usycháni mokvání snad
jen ve spaní.
Pod plachetkou snů.
Ženou buť svých dnů.
Odvezetě lokálka budeš víla Amalka
A frajera s cilinrem za krepovim papirem.
Potkaš jej tam u stánku
řekneš mu hej kaštánku
přidáno 21.01.2023 - 19:09
komentářů8(2.)
zaseja: ok provedu ;)
přidáno 21.01.2023 - 19:06
komentářů6(3.)
pěkné...a co dál?
přidáno 21.01.2023 - 19:02
komentářů7(4.)
zpívám smutné blues
o to že mám lues ;)
přidáno 21.01.2023 - 19:00
komentářů8(1.)
zkus osychat... třeba se blíží ;)
přidáno 21.01.2023 - 18:24
komentářů6(6.)
Sasanka: Miňko: LadyLoba: Gora: človiček: Děkuji za přečtení a komentíky, lidé milí.
přidáno 21.01.2023 - 17:35
komentářů7(3.)
:-D
přidáno 21.01.2023 - 17:34
komentářů4(2.)
Supeeeer....
přidáno 21.01.2023 - 17:32
komentářů6(2.)
Náramně poslané bolavé hoření. Ať to moc nebolí.
přidáno 21.01.2023 - 15:34
komentářů9(6.)
Psavec: Díky
přidáno 21.01.2023 - 15:34
komentářů9(5.)
Gora: Díky za komentář,ale mě ty slova přijdou vždy tak rychle a já je nen napíši.
přidáno 21.01.2023 - 15:01
komentářů9(4.)
Umíš lépe, bez zbytečného "moralizování", které jde na úkor textu.
přidáno 21.01.2023 - 14:56
komentářů5(4.)
Jestli čtu správně, občasný rým je fajn... a dobře ti to plyne.
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :
Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming