O čem je život ?
O žití.
Kdo je ochoten nás poslouchat.
Koho třeba vyslyšet
O koho se opřit.
Komu poskytnout oporu.
Láska
Sklamání.
Kdo nas vnímá jací jsme.
Nejsme idealní
To je blahové si myslet.
O žití.
Kdo je ochoten nás poslouchat.
Koho třeba vyslyšet
O koho se opřit.
Komu poskytnout oporu.
Láska
Sklamání.
Kdo nas vnímá jací jsme.
Nejsme idealní
To je blahové si myslet.
Hledím na význam a pravopis je v háji. Ale i dobrá je dobrá. Dík Vám všem.
Vytváříš silné metafory, to se mi líbí, díky nim mají tvé básně švih a říz.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}

