|
|
Noc pod širákem, o té se mi zdá když spím. Začíná část krásné písně kterou zpívám u táboráku, hraji a směji se, raduji se. Pohled tvých očí když mě pozoruješ je k nezaplacení. Dovol mi říct, jak se mi stýská po nocích, po nocích pod širákem i ve stanu. Já zůstanu i kdyby pršelo, hlavně ať jsem blízko širáku.
Zařadila bych klidně jen do Ostatních, nebo jak píše Gora, poezie v próze... :).
Promiň, ale kde nic tu nic.Asi pocit který měl zůstat pocitem. Budu čekat na další ;)
gajda
Ach ohýnku pod nebesy,
v tuhé šedi ledna, kde jsi?
v tuhé šedi ledna, kde jsi?
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Širák : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Nevím co s tebou
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dott řekla o štiler :Zvíře. Nechutnej, neotesanej, pologramotnej, nemuzikální, chlípnej, tupej, kosmickej vágus. Ale mám tě ráda!

