Nad tvou tvorbou jsem se vždy zamýšlel. A pak nad životem.
Je v tom spousta bolesti. A možná i trochu smíření.
A naději, v podobě nově vylíhnutého motýla, do dalších dnů a let, Ti přeju velmi :)!
A naději, v podobě nově vylíhnutého motýla, do dalších dnů a let, Ti přeju velmi :)!
Hodně dobře autentický, bohužel viď? Jsi jak damašková ocel, tolikrát kalená, rozsekaná, překládaná a ve výhní zkovaná. Získalas specifickou kresbu, a obdivuhodné vlastnosti a zorný úhel, který nikdo nechceme znát. Máš můj velký obdiv. Doktor je pro mně sprostý slovo.. Hledím na ně jako na pavouky. Prý přinášejí štěstí a tak se vynášejí ze dveří, ať si to štěstí soukají venku. Mouchy s tím tvrzením, ale mají jinou zkušenost. Já jsem rozhodně pro mouchy.
wojta: Díky moc, máš pravdu. První je zcela zbytečná, i bez ní to dává smysl. Díky za podnět k prozření, rád se učím.
Příjemné blues... a závěr... na jeden nádech...
Píše Ti to velmi dobře :)!
Píše Ti to velmi dobře :)!
Vůbec, ale vůbec mi nedává smysl. Bohužel mě ani trochu neoslovila.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Death.on.line :místní Bukowski

