Nejsem si vůbec jistý, jestli jsem pochopil o co tam jde. Měl jsem z toho čtení pocit, že jádrem konfliktu je přání ženy, aby s ní muž někam vyrazil. Muž nechce. Žena tak dlouho vyčítá až muže zlomí. A tak jdou. Potom se vyprávění mění na průvodce rychlím občerstvením až jsem z toho dostal hlad. Příběh vrcholí těsně před koncem orgasmem chutí toho všeho jídla kolem a končí tajemně s tím, že ještě nás čeká další objevování.
Skvělá :)! Realistický vhled... moc se Ti povedl.
Zařadila bych klidně jen do Ostatních, nebo jak píše Gora, poezie v próze... :).
človiček: Tak to jsem moc potěšena :) :). Děkuju za hezký komentář :)!
zaseja: Podzim takový je... smutnokrásný :)! Díky za Tvou stopu :)!
Whetley: V čem Ti přijde zvláštní? Klidně to rozveď víc :).
ukrytá v máku: Děkuji za názor, kam bych ho tedy spíše měla zařadit?
Koala: díky, jsem ráda, že zaujalo. Z praxe, jak jinak.
Dobrý! Pod strom jediné s deštníkem (jablka, hrušky kaštany, kokosový ořechy, trusy...)
Lenča: Díky. Mám z toho jizvy na srdci a na stehně... :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...

