Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 22.01.2023 - 21:12
komentářů1(1.)
Nejsem si vůbec jistý, jestli jsem pochopil o co tam jde. Měl jsem z toho čtení pocit, že jádrem konfliktu je přání ženy, aby s ní muž někam vyrazil. Muž nechce. Žena tak dlouho vyčítá až muže zlomí. A tak jdou. Potom se vyprávění mění na průvodce rychlím občerstvením až jsem z toho dostal hlad. Příběh vrcholí těsně před koncem orgasmem chutí toho všeho jídla kolem a končí tajemně s tím, že ještě nás čeká další objevování.
přidáno 22.01.2023 - 20:30
komentářů16(12.)
ukrytá v máku: díky, cením si!!
přidáno 22.01.2023 - 20:00
komentářů16(11.)
Skvělá :)! Realistický vhled... moc se Ti povedl.
přidáno 22.01.2023 - 19:49
komentářů7(7.)
Zařadila bych klidně jen do Ostatních, nebo jak píše Gora, poezie v próze... :).
přidáno 22.01.2023 - 19:45
komentářů18(13.)
Wota: Vojto, děkuju :)!
přidáno 22.01.2023 - 19:44
komentářů18(12.)
človiček: Tak to jsem moc potěšena :) :). Děkuju za hezký komentář :)!
přidáno 22.01.2023 - 19:43
komentářů5(4.)
Spíš tam s ním?
přidáno 22.01.2023 - 19:43
komentářů18(11.)
zaseja: Podzim takový je... smutnokrásný :)! Díky za Tvou stopu :)!
přidáno 22.01.2023 - 19:42
komentářů18(10.)
Gora: Irenko, děkuju Ti velmi :)!
přidáno 22.01.2023 - 19:41
komentářů18(9.)
Dandy: Psavec: Děkuju, pánové :)!
přidáno 22.01.2023 - 19:40
komentářů18(8.)
Whetley: V čem Ti přijde zvláštní? Klidně to rozveď víc :).
přidáno 22.01.2023 - 19:21
komentářů7(6.)
ukrytá v máku: Děkuji za názor, kam bych ho tedy spíše měla zařadit?
přidáno 22.01.2023 - 18:46
komentářů16(10.)
Koala: díky, jsem ráda, že zaujalo. Z praxe, jak jinak.
přidáno 22.01.2023 - 18:42
komentářů9(5.)
Dobrý! Pod strom jediné s deštníkem (jablka, hrušky kaštany, kokosový ořechy, trusy...)
přidáno 22.01.2023 - 18:30
komentářů16(9.)
Vynikající. Mrazivé. Skutečné.
přidáno 22.01.2023 - 18:29
komentářů16(16.)
Miňko: Díky. Tak příště radši vlakem...
přidáno 22.01.2023 - 18:27
komentářů6(6.)
Miňko: Díky. Odstraň ostrý předměty z dosahu...
přidáno 22.01.2023 - 18:25
komentářů6(5.)
Miňko: Díky, chlape.
přidáno 22.01.2023 - 18:24
komentářů6(4.)
Lenča: Díky. Mám z toho jizvy na srdci a na stehně... :)
přidáno 22.01.2023 - 17:02
komentářů6(3.)
Psavec: Děkuji moc.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming