Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 23.01.2023 - 12:36
komentářů8(1.)
Naší Amálce jela naštěstí jen tráva a seno.
Takovou mamilarku by asi nedala.
přidáno 23.01.2023 - 12:06
komentářů4(4.)
NikaZaro: Díky! Když je krásná inspirace, jde to samo! ;-)
No, mám tu třeba i : https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=21020-pisen-pro-baculku či: https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=15975-oblekas-nocni-kosil
ku

;-)
přidáno 23.01.2023 - 11:50
komentářů4(3.)
shane: Moc pěkné
přidáno 23.01.2023 - 11:46
komentářů9(7.)
zaseja: wojta: Psavec: Koala: Díky za návštěvu..
přidáno 23.01.2023 - 11:45
komentářů9(6.)
Dandy: Máš pravdu, opravil jsem. Díky.
přidáno 23.01.2023 - 11:00
komentářů7(2.)
Pěkné.
Nato, co by kdyby se myslet nemá.
Krásné je třeba prožít a uži do kut to jde.
přidáno 23.01.2023 - 10:38
komentářů15(3.)
:))
přidáno 23.01.2023 - 10:38
komentářů7(1.)
krásné...takový vztah je odměnou ;)
přidáno 23.01.2023 - 10:33
komentářů15(2.)
Ano nikdy neviš koho potkáš.
Pěkné.
přidáno 23.01.2023 - 10:33
komentářů15(1.)
A neříkej, že to udělal tou lžičkou :D
přidáno 23.01.2023 - 10:11
komentářů16(16.)
Homér: Moc mě těší.
přidáno 23.01.2023 - 10:11
komentářů16(15.)
človiček: ty jsi dodal komentář in natura! a děkuju.
přidáno 23.01.2023 - 03:22
komentářů11(10.)
NikaZaro: Lehounce podané erotiky není nikdy dost! A navíc i autorka je docela erektivní! (Mám slabost pro rusovlásky a zde jsem i jedné z fotky věnoval báseň. https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=35207-rusovlasce);-)
přidáno 23.01.2023 - 03:12
komentářů8(8.)
NikaZaro: Jsem rád, že i mladá trojnásobná matka s velkými plány nalezla zalíbení v téhle ptákovince, která byla i drabblátkem na zadanou povinnou větičku: "To to letí!"
A navíc se dá i zpívat jako taková svižná odrhovačka...;-)
P.S. Zmiňuješ v profilu, že píšeš i básničky, zřejmě eroticky zaměřené. Pochlub se někdy i jimi...:-D
přidáno 23.01.2023 - 03:03
komentářů8(7.)
Lenča: Díky! :-)
přidáno 23.01.2023 - 03:03
komentářů8(6.)
Psavec: To je dobře! :-)
přidáno 23.01.2023 - 03:02
komentářů8(5.)
Gora:
S některými potíž bývá...;-)
přidáno 23.01.2023 - 03:00
komentářů6(6.)
Miňko: On by ani prptest na věci nic nezměnil! ;-)
přidáno 22.01.2023 - 23:11
komentářů16(14.)
Líbí
přidáno 22.01.2023 - 22:14
komentářů16(13.)
V policích bažanti hřadují
sloužíce potřebám zástupů.
Odér z mízy života co uniká
doteky rukavic, život?
za okny.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming