Pokud se nebude zaměňovat naivita s nezručností, bude to dobrá kategorie.
Moc hezká. Málo co je silnější než skutečné přátelství :-)
Mně se to líbí. Je to v podstatě veselé a smutné zároveň. Povedené dílko.
jsou i také
z kterých kape
jak když stojíš
pod okapem
v jiných zase
žhavé vášně
ve vteřině
je ti krásně
z kterých kape
jak když stojíš
pod okapem
v jiných zase
žhavé vášně
ve vteřině
je ti krásně
na umění dlabu
řekla Vilma lehce
dnes je na PornHubu
hvězdou BigTits sekce
řekla Vilma lehce
dnes je na PornHubu
hvězdou BigTits sekce
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o milancholik :je v mém srdci ať už s ním, či bdím... pořád nevím, kde se stala ta úplně největší a nejposlednější chyba.. Ale asi o tom život je.. ach ty texty ach ty melodie... při tech vážně srdce prudce bije...

