Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.06.2023 - 11:43
komentářů11(5.)
Pěkné počtení.
přidáno 06.06.2023 - 11:41
komentářů8(6.)
:):)
přidáno 06.06.2023 - 10:40
komentářů11(4.)
Gora: No jo,to jsou ty moje meditační rozjezdy ;) Na zahrádce mám džungli a zeleninu abych lupou hledala,tudíž outěžek laskavosti je hodně nadnesený pojem. Díky,že si četla!
přidáno 06.06.2023 - 10:31
komentářů11(3.)
Poezie anonymity: Fíha! Tak to jsem moc ráda a děkuji ;)
přidáno 06.06.2023 - 09:38
komentářů11(2.)
Sasanka mě prostě nikdy nezklame! Vždycky si ji rád přečtu!
přidáno 06.06.2023 - 09:20
komentářů6(6.)
Nemusím podobný humor, ale tento je v rámci tématu ještě celkem decentní.
přidáno 06.06.2023 - 08:43
komentářů11(1.)
První část mi přijde nevýrazná - od Život klíčí je to pak /podle mne/ dobré a dostačující k vyjádření bujarosti přírody a dalšího, cos nejspíš měla na mysli.
Nej - outěžek laskavosti, dnes asi málo užívaný pojem...
přidáno 06.06.2023 - 08:39
komentářů16(13.)
Karpatský: moc děkuji, ukázka přípravy čaje mne zaujala jako vše, co jsem za dva dny cestování na MFF V.Meziříčí zažila - tvé přirovnání k haibunu Bašoa potěšilo...
přidáno 06.06.2023 - 08:34
komentářů16(12.)
Sasanka: děkuji, Sasanko:-)
přidáno 06.06.2023 - 08:16
komentářů12(8.)
Dandy: To je pravda, nemusí, ale zatím zůstávají.
přidáno 06.06.2023 - 08:03
komentářů10(8.)
Potešili všetky, posledné pobavilo, tretie a štvrté skvelé, druhé viac než skvelé.
přidáno 06.06.2023 - 07:57
komentářů16(11.)
Pekne opísaná "cesta vlakom do vnútrozemia". Dvojka až cibuľnato viacvrstvová.
přidáno 06.06.2023 - 06:10
komentářů6(1.)
Asi ani nikdo nebude komentovat !
přidáno 06.06.2023 - 06:06
komentářů4(4.)
Jak to teda dělíš?
Do pěti piv nevalné,
přes pět piv valné?
Erben se držel lesa a jelena,
Tobě v temné noci tluče poledne
hned jsi v houští
na poušti v stesku
hledáš si ste s ku,
ale jinak dobrý, beru.
A jaké u Vás točí?
To bude asi řácký ozembouch.
přidáno 06.06.2023 - 06:05
komentářů8(1.)
Na začátku si říkám no dobrý ráno teda :D Uprostřed se mi to začalo líbit,ale ten konec je prostě úžasný v jakoukoliv hodinu ;)
přidáno 06.06.2023 - 06:00
komentářů8(4.)
Pěkná a příjemné počtení.
přidáno 06.06.2023 - 05:55
komentářů16(10.)
Moc hezké,ale dvojka trojka mě okouzlili :)
přidáno 06.06.2023 - 05:40
komentářů8(5.)
Počítám, že dnešní alkoholem trénovaná děva by se dala opít minimálně ,,Smetanou".
přidáno 06.06.2023 - 04:11
komentářů6(6.)
Obsahově fajn, chtěla bych ji slyšet i s hudbou :)
přidáno 06.06.2023 - 03:27
komentářů8(8.)
Líbí se mi.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming