Psavec: Gora: díky za reakce, jj.. já už se taky směju, úsměv je na místě, úsměv je fajn!
LudvíkRoiSoleil: Psychoterapeut je pořád ještě terapeut, elektromontér je také montér i elektrikář. Nevidím důvod, proč by tomu tak nemohlo být i s profesemi v mé povídce, zvláště když čtenář ví, že byli pouze dva. Ostatně i kdyby jich bylo pět, nehrálo by to roli, nezáleží na tom. Není to téma, kterým bych se chtěl zabývat; hodlám vložit další povídku a chemika i s technikem házím za hlavu. Ahoj.
"Láska
je nejkrásnější
květina
v zahradě Bohů,
polib mne,
objímej mne,
ať na to nikdy
nezapomenu !" - to je moje a miluji kopretiny
je nejkrásnější
květina
v zahradě Bohů,
polib mne,
objímej mne,
ať na to nikdy
nezapomenu !" - to je moje a miluji kopretiny
U mně vzbudila spíš úsměv než lítost nad "koncem básníka", ale fajn...
Psavec: Dandy: Mlčeti Zlato: Díky za milé komentáře
Psavec: Dík za zastavení a skvělý (!) koment...představuji si slečnu vlekoucí na laně ???
slečna plete lana a pak mužům hlavy...
jak se můžeš ptáti, jestli jí to baví?
na laně si může vléci to, co k ránu
když se musí svléci, dostává od pánů...
jak se můžeš ptáti, jestli jí to baví?
na laně si může vléci to, co k ránu
když se musí svléci, dostává od pánů...
Ráda bych Tě oslovila křestním jménem, píšeš krásně, máš talent a pokračuj dál prosím. Děkuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Ronald Reagan řekl o Severak :Z jeho tvorby vyzařuje optimismus všedního i nevšedního dne.

