Proč se to nejdřív super rýmuje, pak trochu rýmuje a nakonec vůbec nerýmuje?
Miňko: :) :) :) SUPER! Tohle publikuj jako samostatný dílo.
Jenom malý doporučení: " dá se do díla" bych změnil na třeba "zhostí se díla" kvůli rytmu.
Asi nejjednodušší vysvětlení, že celá sloka je rytmicky:
3 2
3 2
3 2
a poslední řádek je - 2 3.
Ale to je jenom piha na krásný prdeli... :)
Jenom malý doporučení: " dá se do díla" bych změnil na třeba "zhostí se díla" kvůli rytmu.
Asi nejjednodušší vysvětlení, že celá sloka je rytmicky:
3 2
3 2
3 2
a poslední řádek je - 2 3.
Ale to je jenom piha na krásný prdeli... :)
Hledač 01: taková svoboda možnosti, možnosti rozhodnutí a okamžitý reakce, že jo
Je to také volajaké, zmetěné. Myšlenka perfekt, ale pouze chumáč slov k tomu je nedostačující.
človiček: Hanulka: Hledač 01: Dandy: zaseja: Mlčeti Zlato: Psavec: Neu: Trochublázen: Děkuji všem, tak na nás ;)
Hledač 01: Koně mám čtyři ale moc času vyjet není.ale i na kozlíku je fajn
Odpuštění nás oprošťuje od zranění, které jsme utrpěli. Odpouštět se má, ale nezapomene se. Pravdivá.
Jeden čas jsem vozil v autě sbalenej kufr, připraven kdykoli prásknout do koní, dělalo mi to dobře..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Makyna :Vycházející hvězda české poezie... Pokud se odvážíš a vydáš sbírku (a dáš mi vědět, že se tak stalo:-)), budu určitě mezi prvními, kdo si ji koupí... :-)

