Zkusila bych si být tebou najít nějaké angl sonety a porovnala je s tvým... jinak vše o vázaném verši se dá najít na internetu pod heslem: veršologie, tam určitě jsou i sonety.
Gora: Och na tebe jsem spoléhala ;) Krátké jsou určitě, protože na delších bych určitě pohořela a tohle mi náhodou vyšlo na ty 4442. Ke konci už to byla spíš křížovka, navíc nevím jestli náhodou nemají být sonety jenom o lásce...no zkrátka šplhám na horu,jen to bude trvat :D
Nevím, verše se mi zdají dost krátké, spíše říkankovité. Ale nevím, nezabývám se sonety, napsala jsem kdysi dva... a to je vše:-).
J.Rose: jsem tu zejm. kvůli Psanecké škole haiku, občas zavítám i na jiná díla.
Dominik hrušat: pro mě třeba ne... jaký si to uděláš, takový to máš;)
Neurážej bohyni, mohlo by se to škaredě nevyplatit.
Líbí se mi, ale jestli to je anglický sonet musí posoudit povolanější.
Pěkně se mi to četlo, nevím co se mi líbí víc, text mezitím nebo básnička. Každopádně tebe si ještě počtu.
Moc pěkná a stendhalův syndrom zaujal, nemoc z umění si nechám líbit ;)
zaseja: co jako přejde? jediný co doufám že přejde, je éra lidské existence
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
LadyLoba [18], marička [18], JFTWT [14], Meonys [11], slavek [6], Morholt [3], aska [1]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Le Jerrr :Jerry, nejlepsi kouzelnik!:-) a kamos, kteryho znam uz strasne dlouho.. na pohodu typek)

