Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 11.08.2023 - 21:12
komentářů9(3.)
Sasanka: zaseja: Díky vám za úsměvy i komentář.
přidáno 11.08.2023 - 21:00
komentářů12(1.)
Opět jsem se zasmála, no a má to jasný a proč by nee. Děkuji.
přidáno 11.08.2023 - 20:58
komentářů14(1.)
To je výstižné a vtipné. Děkuji.
přidáno 11.08.2023 - 20:37
komentářů8(6.)
Koala: Děkuji
přidáno 11.08.2023 - 18:57
komentářů10(6.)
Děkuji všem za komentáře :-)
přidáno 11.08.2023 - 18:46
komentářů8(5.)
SNAD se celkem SNADNO říká.
A konec s řekou super.
přidáno 11.08.2023 - 18:42
komentářů10(5.)
Jo, to je život...

Hledej štětec a paletu s barvami... :)
přidáno 11.08.2023 - 17:18
komentářů8(4.)
Psavec: Díky za komentář.
přidáno 11.08.2023 - 15:57
komentářů8(3.)
To kouzelné slůvko SNAD.
přidáno 11.08.2023 - 14:25
komentářů8(2.)
Hanulka: Děkuji
přidáno 11.08.2023 - 12:56
komentářů2(2.)
Chronoss: Jé, ty žiješ! Díky moc za nečekanou návštěvu pod mou básní :)
Zrovna nedávno jsem si na tebe vzpomněla.
přidáno 11.08.2023 - 12:54
komentářů11(10.)
Dominik hrušat : já ti chtěla dát malou radu, ze vzpomínek na má mladší léta. Ale věz, že dnešní svět mne bolí. Proto se snažím vzpomínat na krásné a přináším i sem fota a slova, kde jsem cestovala, byla, milovala se a to mne stále nabijí pozitivní náladou. Věř v sebe a přeji vše dobré a hodně lásky !
přidáno 11.08.2023 - 11:56
komentářů6(6.)
Ano, pěkný, připomíná mi to mladší léta, v pohodě. Děkuji.
přidáno 11.08.2023 - 11:48
komentářů8(1.)
Ze života. Hezká. Děkuji.
přidáno 11.08.2023 - 10:21
komentářů2(1.)
Mně se to moc líbí. Jsme jenom lidi.. a to platí i o flegmaticích.
přidáno 11.08.2023 - 07:24
komentářů10(4.)
Věřit, že bude líp. Děkuji.
přidáno 11.08.2023 - 00:49
komentářů11(11.)
Zaujala.
přidáno 10.08.2023 - 23:31
komentářů11(9.)
Dominik hrušat: Věřím, protože to také vidím. Jenže pomáhat někomu,kdo si toho neváží, také nemá smysl. Když můžu, tak pomůžu,ale blbce ze mě víc jak jednou (třikrát :D)neuděláš,pak už dávám ruce pryč.
přidáno 10.08.2023 - 23:22
komentářů10(3.)
takovýhle melancholické básně jsou přesně můj šálek kávy.
přidáno 10.08.2023 - 23:20
komentářů10(2.)
Šedá je eště dobrá. Moc pravdivá,halt smíření je další fáze.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Severak řekl o tlachapoud :
Střez, střez se Tlachapouda, milý synu. Má tlamu zubatou a ostrý dráp. Pták Zloškrv už se těší na hostinu, vzteklitě číhá na tě Pentlochňap. -- Lewis Carrol: Alenka v říši divů (a za zrcadlem) (v překladu Aloyse a Hany Skoumalových)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming