Hanulka: Děkuji. Takové tragi-žertovné...
Trochublázen: Jo! Vyhrál by konkurz... :)
zaseja: Jojo. Má stádo splašenejch koníků...
máš pravdu, také to tak cítím...ale naštěstí je stále ještě dost dobra a lásky okolo
Zajímavé. Ostatně čtu až v postocovidové době a s dokonale jinými pocity, takže v tom moc kontroverzi nevidím. (Ten lán komentářů jsem nečetl.)
Docela mě mate to střídání časů. Chvíli je to v přítomném, pak v minulém pak zas v přítomném a zase v minulém...
Povedená,jo alkohol za volantem.
Ale silnice se může vlnit i bez něj,naštěstí jsem to nějak přeži.
Špytál kapačky,práce se nemá přehánět jako to pití.
Ale silnice se může vlnit i bez něj,naštěstí jsem to nějak přeži.
Špytál kapačky,práce se nemá přehánět jako to pití.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.

