Hanulka: to dělám, ale nikdy si nemohu odpustit můj extrémně realistický pohled na vše. i přes to že dělám věci co mě šťastným dělají, vždycky se začnu utápět ve svých myšlenkách, až se to postupně změní v overthinking, kterej mě nechce opustit.
Sasanka: tohle není o věku, prostě to tak je, společnost se bortí, a lidi se už roky horší, lidi se zajímají jen o sebe, a nejsou ani schopni pomoct když se něco děje. věř mi viděl jsem to několikrát :)
Jáj potěšilo. Keby si skočil, možná by ťa z teho kleplo akurát :D
Není to fejeton, není to o lásce, není to česky... :))) Ale díky za radu a šťastný lov
V tem hipikovi jsem sa našel, verš mě vystihuje.
Za mě je to hnusná a trapná "báseň", promiň.
To je v pohodě, že se to nerýmuje. Jsou různý typy poezie.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...

