Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.08.2023 - 23:20
komentářů11(8.)
Hanulka: to dělám, ale nikdy si nemohu odpustit můj extrémně realistický pohled na vše. i přes to že dělám věci co mě šťastným dělají, vždycky se začnu utápět ve svých myšlenkách, až se to postupně změní v overthinking, kterej mě nechce opustit.
přidáno 10.08.2023 - 23:17
komentářů11(7.)
Sasanka: tohle není o věku, prostě to tak je, společnost se bortí, a lidi se už roky horší, lidi se zajímají jen o sebe, a nejsou ani schopni pomoct když se něco děje. věř mi viděl jsem to několikrát :)
přidáno 10.08.2023 - 22:59
komentářů3(3.)
Jáj potěšilo. Keby si skočil, možná by ťa z teho kleplo akurát :D
přidáno 10.08.2023 - 22:48
komentářů10(1.)
Neveselá.
přidáno 10.08.2023 - 22:47
komentářů9(7.)
Povedla se.
přidáno 10.08.2023 - 22:46
komentářů11(6.)
V patnácti jsem to viděla stejně...
přidáno 10.08.2023 - 22:40
komentářů6(6.)
Koala: Dík.
přidáno 10.08.2023 - 22:04
komentářů9(6.)
Koala: Děkuji
přidáno 10.08.2023 - 22:04
komentářů9(5.)
Psavec: Dík.
přidáno 10.08.2023 - 19:01
komentářů6(5.)
Zrovna jí mám na stole...
přidáno 10.08.2023 - 18:49
komentářů9(4.)
Hezká makovina...
přidáno 10.08.2023 - 02:37
komentářů3(2.)
Není to fejeton, není to o lásce, není to česky... :))) Ale díky za radu a šťastný lov
přidáno 09.08.2023 - 23:22
komentářů6(4.)
Hanulka: Voňavé díky.
přidáno 09.08.2023 - 23:21
komentářů6(3.)
Dandy: Kávové díky.
přidáno 09.08.2023 - 23:03
komentářů6(2.)
Labužnické ! Líbí. Děkuji.
přidáno 09.08.2023 - 22:41
komentářů5(5.)
V tem hipikovi jsem sa našel, verš mě vystihuje.
přidáno 09.08.2023 - 22:13
komentářů6(1.)
Povddené obě
přidáno 09.08.2023 - 19:36
komentářů13(13.)
Za mě je to hnusná a trapná "báseň", promiň.
přidáno 09.08.2023 - 19:36
komentářů6(5.)
To je v pohodě, že se to nerýmuje. Jsou různý typy poezie.
přidáno 09.08.2023 - 19:34
komentářů13(12.)
Psavec: Díky...
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :
strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming