Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 27.12.2023 - 18:38
komentářů2(2.)
Ať žije slibotechna.
přidáno 27.12.2023 - 18:36
komentářů9(6.)
Tahle se mi hodně líbí.
přidáno 27.12.2023 - 18:30
komentářů4(4.)
Hanulka: Ano, mizí k naši škodě, díky.
přidáno 27.12.2023 - 16:57
komentářů9(5.)
Leslie: Leslie, od Tebe je to pro mě poklona, děkuji. :)
přidáno 27.12.2023 - 16:42
komentářů9(4.)
Líbí se mi.
přidáno 27.12.2023 - 16:08
komentářů7(1.)
Zajimavé čtení.
přidáno 27.12.2023 - 14:35
komentářů9(3.)
Hanulka: Souhlasím… velmi se mě dotkla, tato slova. Také děkuji
přidáno 27.12.2023 - 13:49
komentářů2(2.)
Oskar Koblížek: No jo, já jsem jen dotáhl do absurdity skutečný případ, kdy zloději ze země vykopali kabel drážního zabezpečovacího zařízení. Způsobili nehoráznou škodu, uvedli spoustu lidí do nebezpečí a za materiál nemohli dostat zdaleka tolik, kolik by si normálně stejnou prací vydělali. Dík za koment.
přidáno 27.12.2023 - 13:12
komentářů10(10.)
Hanulka: Děkuji Hanulko, tobě a tvé rodině přeji totéž! :)
přidáno 27.12.2023 - 13:07
komentářů6(5.)
misháá : ta se ti povedla, mile hezky složená. Děkuji.
přidáno 27.12.2023 - 12:39
komentářů2(1.)
oslov radek : to patří k dnešní době . Děkuji.
přidáno 27.12.2023 - 12:37
komentářů9(2.)
iluze : mlčení se stává moderním aktem, a často je to počátek odcizení, bohužel. Děkuji.
přidáno 27.12.2023 - 12:34
komentářů4(3.)
Psavec : opět vtipná, ale tradice opravdu mizí. Děkuji.
přidáno 27.12.2023 - 12:25
komentářů10(9.)
Sasanka : moc dobrá báseňka, viděla jsem vylitou Jizeru, při návštěve mého brášky. Přeji Ti hodně štěstíčka a lásky, zdravíčka a prostě ať se daří !
přidáno 27.12.2023 - 12:17
komentářů10(8.)
zaseja: Vy také! ;)
přidáno 27.12.2023 - 12:16
komentářů10(7.)
Mlčeti Zlato: Děkuji, snad bude. :)
přidáno 27.12.2023 - 11:41
komentářů10(6.)
u nás v Ústí víme, co je voda zač...drž se
přidáno 27.12.2023 - 06:28
komentářů9(1.)
Kamkoli se obrátíš, zbyde mlčení. Snad vepředu - někde...
přidáno 27.12.2023 - 06:26
komentářů10(5.)
Myslím na sílu vody a na to, že dobrým jen vyčistí svět. Snad už bude líp.
přidáno 27.12.2023 - 05:28
komentářů2(2.)
Psavec: Díky za komentář,sýček je dnes hodně vzácná sova,výr už tu touhle dobou houká druhý rok.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming