Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 28.12.2023 - 22:52
komentářů6(5.)
Bezva.
přidáno 28.12.2023 - 22:47
komentářů8(7.)
Mlsoune.
přidáno 28.12.2023 - 22:45
komentářů9(9.)
Hanulka: Ale jinak je to hodná dceruška. Díky moc.
přidáno 28.12.2023 - 22:42
komentářů9(8.)
denisa: Takový je život.
přidáno 28.12.2023 - 22:42
komentářů8(6.)
Hanulka: Díky moc. Tobě přeji totéž... :)
přidáno 28.12.2023 - 22:41
komentářů9(7.)
Homér: Díky za nákuk.
přidáno 28.12.2023 - 22:41
komentářů8(5.)
Dandy: Díky. Přejídání jsem se naučil (většinou) ovládat... :)
přidáno 28.12.2023 - 22:40
komentářů9(6.)
Lokin: Díkec
přidáno 28.12.2023 - 22:39
komentářů8(4.)
denisa: Díky. Dal jsem si za úkol zamezit přísun písmen "X" na svoje oblečení... :)
přidáno 28.12.2023 - 22:24
komentářů8(2.)
Dandy: Díky! Jen jsem si tak broukal...:-)
přidáno 28.12.2023 - 22:24
komentářů6(4.)
Hanulka: Děkuji moc
přidáno 28.12.2023 - 22:15
komentářů9(5.)
Moc povedená.
přidáno 28.12.2023 - 22:15
komentářů3(2.)
Lokin : dobře, že Ti zůstalo to nejcennější, buď šťasten a ať se Ti daří. Děkuji.
přidáno 28.12.2023 - 22:13
komentářů3(1.)
Pěkné a smutné.
Děti by neměli trpět rozmary rodičů.
Ale je toho hodně.
přidáno 28.12.2023 - 22:12
komentářů8(3.)
Koala : dlouho si tu nepsal, tak přeji hodně zdravíčka a šťastné vykročení do Nového roku. Děkuji.
přidáno 28.12.2023 - 22:11
komentářů6(3.)
Dandy : také se mi líbí. Děkuji.
přidáno 28.12.2023 - 22:10
komentářů8(2.)
Sladke ke kavě pak sushi a vina sklenka.
Jen nenechat se zlákat k přejidání
přidáno 28.12.2023 - 22:08
komentářů9(4.)
Psavec : vtipné, ač komentáře strašné. Slečna používá zvláštní slovník. Děkuji a přeji hodně zdravíčka do Nového roku šťastné vykročení.
přidáno 28.12.2023 - 22:07
komentářů8(1.)
Povedená.
přidáno 28.12.2023 - 20:45
komentářů5(5.)
:D upřímná , potěšila mě.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming