|
part on series
|
|
Spousta skvělých myšlenek zahynula jenom proto, že nebyl nikdo, kdo by si je poslechl!
|
|
úvod do nedopsané povídky, obsahuje zásadní myšlenku o smyslu života. Dokončenou.
|
|
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=q5_CptZ5CXw (nepřestává mě fascinovat)
|
|
|
|
|
|
..... a nesnášenlivosti ....... / a trošku taky voda do mlýna .... na téma .... " Udavače z těšína .... " ...
|
|
Před asi sedmi lety jsem četl knihu od psychologa Garryho
Chapmana "Pět jazyků lásky". (Vedle
verze pro dospělé prý existuje i verze pro děti!)
Autor nám zajímavým
způsobem vysvětluje problematiku
mezilidských vztahů i příčinu jejich
takzvaného vyhoření. (A nejde jen o
milostné vztahy, ale i o běžné vztahy,
třeba mezi rodiči a dětmi.) Znalost
těchto jednoduchých pravidel by nám
měla pomoci, abychom si lépe porozuměli, aby se nerozvádělo každé druhé manželství u nás a dětské domovy se dál neplnily dětmi z rozvrácených rodin!
|
|
.. a vše hned vypadá jinak
|
|
|
|
Po dloooouhé době jsem se rozhodl, to o čem uvažuji a přemýšlím, hodit na "papír"...
|
|
Muj život za poslední dobu stojí za velkou slohovku, ale chybí mi ty správný slova. Čekám na ně, přijdou. Ale ne teď.
|
|
|
|
Tohle jsem vloni napsal po smrti Václava Havla do obecní kroniky. Napadlo mne, že bych to mohl zveřejnit i tady.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
nostalgik [18], Plivmen [17], evelína [13], schreiber [13], Vůně mraků [3]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)

