podobná díla k Kdo má tě rád


Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
přidáno 23.09.2011
hodnoceno 42
čteno 2233(60)
posláno 0
přidáno 29.04.2026
hodnoceno 9
čteno 108(12)
posláno 0
přidáno 25.08.2014
hodnoceno 11
čteno 1493(13)
posláno 0
tom>jestli to budeš číst, tak se předem omlouvám za vulgarity otazník>není to báseň, proč by taky bejt měla? puero> compadre navždy. ne, vážně se se mnou právě nerozešla žádná holka, možná i proto že sem pořádně nikdy žádnou neměl (z přesvědčení, ne z zoufalství)!
přidáno 23.11.2009
hodnoceno 11
čteno 1381(23)
posláno 0
přidáno 09.04.2025
hodnoceno 8
čteno 334(13)
posláno 0
... som vždy chcela ;)) Odkaz pre Puera: Je to fikcia.
přidáno 28.05.2015
hodnoceno 13
čteno 1230(19)
posláno 0
přidáno 16.04.2025
hodnoceno 9
čteno 280(9)
posláno 0
přidáno 22.10.2009
hodnoceno 6
čteno 2226(16)
posláno 0
přidáno 21.07.2010
hodnoceno 10
čteno 1931(28)
posláno 0
přidáno 23.02.2026
hodnoceno 7
čteno 132(12)
posláno 0
přidáno 09.08.2014
hodnoceno 7
čteno 1677(17)
posláno 0
přidáno 08.01.2014
hodnoceno 7
čteno 1454(15)
posláno 0
přidáno 08.05.2026
hodnoceno 6
čteno 95(17)
posláno 0
No jo, byl to krásnej sen...
přidáno 12.12.2011
hodnoceno 15
čteno 1832(27)
posláno 0
Trochu jsem experimentoval, uvítám každou kritiku. Předem děkuju :)
přidáno 20.09.2013
hodnoceno 8
čteno 1222(15)
posláno 0
Ani jsem to sem nechtěl dávat, je to takovej přeslazenej country slaďák a vymyslel jsem to tak před třemi léty. Ale nakonec - proč ne:-)
přidáno 29.06.2009
hodnoceno 7
čteno 1641(11)
posláno 0
Trošku o mojich pocitoch v poslednej dobe :(
přidáno 08.03.2014
hodnoceno 10
čteno 1900(15)
posláno 0
přidáno 03.01.2009
hodnoceno 8
čteno 1945(34)
posláno 0
při hodině literatury jsem se věnovala literatuře....ovšem trochu jinak než bych měla:)
přidáno 01.10.2008
hodnoceno 12
čteno 1800(26)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Severka řekla o shane :
Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming