|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
|
|
|
|
tom>jestli to budeš číst, tak se předem omlouvám za vulgarity
otazník>není to báseň, proč by taky bejt měla?
puero> compadre navždy.
ne, vážně se se mnou právě nerozešla žádná holka, možná i proto že sem pořádně nikdy žádnou neměl (z přesvědčení, ne z zoufalství)!
|
|
|
|
... som vždy chcela ;))
Odkaz pre Puera: Je to fikcia.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No jo, byl to krásnej sen...
|
|
Trochu jsem experimentoval, uvítám každou kritiku. Předem děkuju :)
|
|
Ani jsem to sem nechtěl dávat, je to takovej přeslazenej country slaďák a vymyslel jsem to tak před třemi léty. Ale nakonec - proč ne:-)
|
|
Trošku o mojich pocitoch v poslednej dobe :(
|
|
|
|
při hodině literatury jsem se věnovala literatuře....ovšem trochu jinak než bych měla:)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severka řekla o shane :Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...

