|
´´´´
|
|
|
|
....
|
|
|
|
.......buďme vděčni za ně.
|
|
|
|
|
|
uvnitř mé hlavy
|
|
|
|
|
|
Je to konec? Ano.
Ale bylo to velmi krásné.
A v té kráse zůstává všechno,
co bolelo – i to, co stálo za to žít.
|
|
Zas jsem se odhodlala něco napsat, ať se líbí!
|
|
Svítíčko sluní, jaro je za obzorem a mě je stejně nějak smutno.
|
|
|
|
starý kus něčeho co jsem vyhrabala, takhle jsem se cítila, takhle jsem tě milovala
|
|
Jednou tu láhev z oceánu někdo vyloví....
|
|
|
|
... toho dne jsem dostal košem ... takže chápete proč je taková ... veselá ...
|
|
2.9.2011 21:32
|
|
Jedna z novějších písní v daktylu s využitím vnitřních rýmů.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)


