přidáno 24.09.2025
hodnoceno 5
čteno 234(11)
posláno 0
Úsvit slunce se přerušil,
Telefon dávno nezvoní,
Jen mé srdce stále bolí,
A je tu něco, co mi říká...
Já Tě ztrácím!

Ten stín a pocit v srdci,
znamení ukazují, že odcházíš,
je zde něco, co Tě zrání,
A já nemohu pomoci

Přeji si zpívat blues do noci
Já chci splatit tímhle moje dluhy,
Než se opovážím odejít,
Do světa kde světlo věčně svítí.

Dobré časy, špatné časy,
smutky těžkých časů spásy.
Zraňují hluboko v duši,
A já jsem smutný a znavený.

Čas letí, noci plynou,
Ale v mých očích slzy protékají,
To kouzlo neodešlo,
A já nemohu nic udělati.

Přeji si zpívat blues do noci
Já chci splatit tímhle moje dluhy,
Než se opovážím odejít,
Do světa kde světlo věčně svítí.

Déšť padá na mé srdce,
Ptáci již více nezpívají
A já už nesmím přijmout více,
I když nabídky jsou lákající.

Přeji si zpívat blues do noci
Já chci splatit tímhle moje dluhy,
Než se opovážím odejít,
Do světa kde světlo věčně svítí.
přidáno 29.09.2025 - 14:43
LadyLoba: Pokud najdu nějakého skladatele, tak bych byl rád!
přidáno 27.09.2025 - 18:03
Hezké, bude z toho píseň?
přidáno 26.09.2025 - 11:23
Pociťme emoce tak jako tenhle text..
přidáno 24.09.2025 - 22:00
Nechci Ti to kazit, ale kdyby blues stačilo...
přidáno 24.09.2025 - 13:19
Ještě ne, wau, přijímej s otevřeným srdcem, ještě je brzo myslet na odchod ...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Poslední : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Pro školskou lásku.

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
mannaz řekla o BorůvkaB :
Básnířka i prozaička, které umí chytit za srdce, ale nezůstává bez rozumu. S dílky propracovanými, s duší i humorem. Nosí v sobě velký talent a kupu přátelské laskavosti.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming