O ni, pro ni..
přidáno 03.08.2008
hodnoceno 10
čteno 1952(21)
posláno 0
feeling red. /spíš momentka.. na povidku moc kratke/
přidáno 23.05.2008
hodnoceno 7
čteno 2086(17)
posláno 0
inspirováno životem. je mi.. nějak podivně. /přiznávám - v hlavě to vypadalo mnohem líp./ a.. co víc. Jen..: http://www.youtube.com/watch?v=lsWsasqIoyk
přidáno 04.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1581(22)
posláno 0
Dneska se vidí naposledy. Ještě než se oba rozejdou za svými dalšími životy, je třeba mít menší moment souznění.
přidáno 22.11.2007
hodnoceno 6
čteno 2176(22)
posláno 0
Vyznat někomu lásku je jako přinést mu své srdce na stříbrném talíři se stříbrným nožem a říct:,,Bodni si!“
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1554(17)
posláno 0
... něco trošku delšího... enjoy it...
přidáno 08.04.2008
hodnoceno 7
čteno 2184(50)
posláno 0
Tak tohle vzniklo při jedné naprosto ulítlé náladě... Prosím o komentáře.:o)
přidáno 03.06.2008
hodnoceno 21
čteno 1974(46)
posláno 0
Beze smyslu, bez pointy.. příliš jednoduché.. stejně, jako já.. a kašlete na to.. protože jsem to já, ne vy ..
přidáno 27.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1448(19)
posláno 0
nebo italsky barevná? ;) Výjádření mé nálady, která je taková jaká je, a přála bych si, aby taková byla napořád. Cejtím se fákt skvěle. Mimochodem : Kate Nash - Foundations : Check it out. ;) chichi.
přidáno 12.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1581(19)
posláno 0
*někdy jste tak sami, až to proste dává smysl.* /Bukowski/ /yellow ledbetter, eddie vedder a celý pearl jam/ - /grunge is dead - and it looks like no-one care/ :(
přidáno 08.06.2008
hodnoceno 2
čteno 1303(12)
posláno 0
Velmi, ale opravdu velmi staré. A taky velmi, ale velmi nedokonalé. Uvědomuji si, že tam pár věcí nesedí, ale .. neřešte to . ;)
přidáno 15.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1279(15)
posláno 0
Krátká povídka... o mužích, ženách a homosexuálech.
přidáno 19.07.2008
hodnoceno 11
čteno 1701(31)
posláno 0
Víme, že je to špatné, ale stejně to děláme...
přidáno 19.05.2008
hodnoceno 8
čteno 1870(18)
posláno 0
...
přidáno 05.01.2008
hodnoceno 5
čteno 1533(17)
posláno 0
Nevím proč. možná prostě proto, že chci. http://www.youtube.com/watch?v=R1Cy78pCn9Y
přidáno 19.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1475(17)
posláno 0
S "šokující" pointou.
přidáno 07.04.2008
hodnoceno 11
čteno 1955(40)
posláno 0
tak po dlouhé době přidávám další povídku. Je opět vymyšlená, snad se bude líbit.
přidáno 03.06.2008
hodnoceno 2
čteno 1378(8)
posláno 0
Sama jsem byla zvědavá, jak to skončí .-)
přidáno 04.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1531(15)
posláno 0
Možná dostanete chuť číst si cizí dopisy a přemýšlet o jejich pisatelích a jejich osudech.
přidáno 18.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1538(12)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
opicka [18], Alexandra Yuki [17], ivetka1993 [15], snake_01 [4]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :
Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming