podobná díla k modrá tráva


Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 86
čteno 3305(106)
posláno 0
přidáno 01.02.2014
hodnoceno 22
čteno 1733(26)
posláno 0
jen pro dva
přidáno 26.12.2014
hodnoceno 23
čteno 1801(35)
posláno 0
Psáno pro ni.
přidáno 15.01.2012
hodnoceno 9
čteno 1588(30)
posláno 0
Jsou lásky nesmyslné, bez budoucnosti, mnohdy zakázané...takové já nehledám, protože podle mne všechny jednou zhořknou...
přidáno 31.07.2014
hodnoceno 14
čteno 1400(23)
posláno 0
Ten, kdo mne už zná, tak chápe.
přidáno 19.01.2012
hodnoceno 11
čteno 1600(20)
posláno 0
přidáno 31.01.2012
hodnoceno 12
čteno 1994(18)
posláno 0
přidáno 25.07.2012
hodnoceno 27
čteno 2049(33)
posláno 0
nepíšu, neb nemám čas, však básník ve mne neumřel...
přidáno 14.07.2014
hodnoceno 15
čteno 1821(27)
posláno 0
Myslím na Tebe rád? Asi ano. Taky kdo by dobrovolně dělal to, co ho rozebírá po kouscích, co ho bolí a přitom tím nebyl ani sobě prospěšný..?
přidáno 18.01.2012
hodnoceno 13
čteno 1546(12)
posláno 0
No co...
přidáno 19.12.2011
hodnoceno 17
čteno 1472(25)
posláno 0
je "vysněné reálno" reálnem? Není...proto tato blbá báseň...už teď mám na ni zlost. Povšimněme si však ( exkurse, nebo sebepozorování?), že na báseň..ne sama na sebe...což je podezřelé :))))
přidáno 28.09.2014
hodnoceno 11
čteno 1596(23)
posláno 0
jarní romantika
přidáno 21.02.2014
hodnoceno 11
čteno 2135(36)
posláno 0
První vyznání ....
přidáno 24.12.2011
hodnoceno 10
čteno 1729(22)
posláno 0
Pro tu, která pro mne již není. Zklamáním tuto etapu mého života nenazývám, takže i když už není důvod, považuji to za vyznání.
přidáno 16.01.2012
hodnoceno 9
čteno 1824(29)
posláno 0
přidáno 15.02.2012
hodnoceno 7
čteno 1524(18)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming