|
|
|
|
|
|
|
zbytečný sloup slov
|
|
|
|
|
|
Anotace zdála se být ze začátku velmi důležitá. Autor chtěl nejdříve vymezit rozdíly mezi básní a myšlenkou. Čím dále víc se mu nechtělo a tak v polousínání dopisuje anotaci o anotaci. Jediné co by si přál a na co si vzpomněl je, aby si čtenář všimnul zamyšlení nejen doslovného, ale i metaforického. Na závěr snad jen: není to báseň, milý čtenáři...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V příštím životě poznáme se ze zadu
|
|
|
|
|
|
. :) potebovala jsem se vypsat.. jinam, nez do poznamek v telefon a rict to “nahlas”
|
|
|
|
Pro všechny odpůrce rýmu, co chcípaj mezi těmi "živými".
|
|
|
|
|
|
básně/chlast
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)


