|
Všude kolem nás je spousta vjemů, které jsou krásné svou obyčejností.
|
|
Moucha má stovku očí,člověk vidí stokrát jinak
|
|
vnímaš
|
|
|
|
nazdar ak tam mam zle i,y a podobne kludne napiste neurazim sa FUS RO DAH!!! Ani neviem ci sa to rymuje takze ak nie ties napiste . Diky
|
|
|
|
|
|
Víš, dostanu tě z hlavy jakmile o tobě napíšu.
|
|
Zkusit přemýšlet je jako zkusit žít...
|
|
Na začátek je asi nutné zmínit, že píšu pro radost svojí a několika mála dalších lidí, takže žádné veledílo prosím nečekejte, ale za jakýkoli názor budu moc vděčná. Pokud je to možné, přeji příjemné čtení :)
|
|
Další z našich společných počinů s kámoškou Brigi, taková lesní poezie s vůní trnek. Dole najdete odkaz na videoklip.
|
|
|
|
|

