Kategorie všechny

neříkej...
přidáno 15.12.2014
hodnoceno 3
čteno 1027(6)
posláno 0
přidáno 13.12.2012
hodnoceno 3
čteno 1967(19)
posláno 0
Předmluva k možná rozsáhlejšímu dílu. Mělo by se jednat o deník mladé ženy, kterou unesou a žije v malém prostoru, ve sklepě svého únosce. Stockholmský syndrom už byl několikrát popsán, jistě je napsáno tolik knih, ale pro mě to je výzva, kterou hodlám podstoupit.
přidáno 06.02.2014
hodnoceno 3
čteno 1193(4)
posláno 0
přidáno 10.03.2026
hodnoceno 3
čteno 98(6)
posláno 0
aneb "Světu se podívat na zoubek"
přidáno 25.02.2014
hodnoceno 3
čteno 1194(8)
posláno 0
chladivý vítr
přidáno 21.07.2014
hodnoceno 3
čteno 1056(8)
posláno 0
přidáno 06.02.2022
hodnoceno 3
čteno 759(6)
posláno 0
Dant animos vina (víno dodává odvahy)
přidáno 13.02.2011
hodnoceno 3
čteno 1422(13)
posláno 0
přidáno 03.01.2021
hodnoceno 3
čteno 1041(12)
posláno 0
Šuplíkovka z vlakového nádraží, doslova
přidáno 14.10.2014
hodnoceno 3
čteno 1030(14)
posláno 0
Z nahodneho cyklu fuck of rym
přidáno 27.04.2016
hodnoceno 3
čteno 1325(11)
posláno 0
...
přidáno 02.09.2015
hodnoceno 3
čteno 986(13)
posláno 0
Jedna z těch starších. Možná, že byla i někomu věnovaná, ale stopy zakryl čas a kdo ví ...
přidáno 24.01.2014
hodnoceno 3
čteno 1166(10)
posláno 0
Čtyři sloky o vlkodlakovi. Miluju ty šelmy.
přidáno 29.05.2011
hodnoceno 3
čteno 1869(13)
posláno 0
já ani nevím
přidáno 30.01.2014
hodnoceno 3
čteno 1162(14)
posláno 0
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming