|
|
|
Vím, že asi se vám první díl asi zdál být moc naivní.. Musím ale říct, že to byl můj záměr..
|
|
|
|
tohle? to neni legrace... to je prostě.....náká jiná sféra....aliasféra?
|
|
vnitřní hlas
|
|
|
|
Pochopíš? (Moje první, berte s rezervou)
|
|
často si je pleteme
|
|
|
|
***
|
|
|
|
..věnováno..kamarádovi... a ještě jednomu člověku... je to zmatený, slátanina...až fuj..ale zmatek je věc přirozená
|
|
poslední dílko na úvod =) trošku depresivní, z dubna tušim
|
|
...úleva, velká úleva...
|
|
|
|
je to o stárnutí nejmenované dívky, kterou by mohla být jakákoli z nás...
metoda: tok myšlenek
|
|
přiznávám se, inspirace převážně od *Me and you and all the others* /ale i od jiných skvělých autorů/
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF

