|
... o našich "dětech"? ... taková směs myšlenek, názorů a citátů ... Přeji Vám mnoho tvořivých radostí
|
|
Nechci, abys zas odešel...
|
|
...spíš asi já a můj zmatek.
|
|
Jak pojmenovat něco, co sami nevíte, co je...mé velké díky tobě, jež se svým věčným úsměvem, stala si se noční můrou každé mé chmury.
|
|
|
|
... sakra ...
|
|
....nu co dodat
|
|
.........................momentalne mam rada tecky.........................
|
|
|
|
pokračování předešlého dílu...snad se bude líbit.
|
|
Chci vyrvat si duši z těla, aby v dálku uletěla...
|
|
další pokračování, ještě ne konečné...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!

