Kategorie všechny

nevím...
přidáno 28.03.2009
hodnoceno 3
čteno 1887(13)
posláno 0
O jednom večeru, pocitech, o Tobě a o tom, že jsem to zase zkazila...Ale já prostě jinak hrát neumím.
přidáno 21.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1781(10)
posláno 0
... věnováno Muži
přidáno 27.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1404(12)
posláno 0
přidáno 19.06.2008
hodnoceno 3
čteno 1797(15)
posláno 0
Vzkaz pro jednu milou slečnu z ráje... :))
přidáno 07.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1388(17)
posláno 0
***
přidáno 10.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1677(15)
posláno 0
přidáno 03.11.2008
hodnoceno 3
čteno 1743(18)
posláno 0
se točí svět
přidáno 10.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1396(14)
posláno 0
Boje myšlenek...sever teplý,jih studený...zmatek v mezihvězdí a pokus hvězdářky poprat se s tím...:-)
přidáno 25.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1691(12)
posláno 0
Tak takhle měla původně povídka Zamilovaný anděl vypadat.Docela dlouho se mi do této části nechtělo,ale dneska opět nemám náladu a tak píšu.Předem děkuji za komentáře.
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1545(15)
posláno 0
Každý chce být někdy milován...
přidáno 19.08.2008
hodnoceno 3
čteno 2222(25)
posláno 0
protože prostě tak jest =) a můžem se stokrát přidávat na fejsbuku do skupin "schopnost žen zamilovat se do kreténů je neuvěřitelná" psát na školní lavice, že chlapi jsou svině a chodit zapíjet na žal nad našima přešlapa ve vztazích na dámský jízdy...
přidáno 30.01.2010
hodnoceno 3
čteno 1690(16)
posláno 0
pocity nechám na vás.budtě upřímný prosím.
přidáno 07.11.2009
hodnoceno 3
čteno 1486(24)
posláno 0
přidáno 28.08.2009
hodnoceno 3
čteno 1202(9)
posláno 0
... mrtvá
přidáno 09.10.2007
hodnoceno 3
čteno 2066(13)
posláno 0
i když sluníčko nesvítí.. tak.. já ho cítím :) .. a.. asi jsem někde jinde, než všichni ostatní.. připadám si jako jediná, která má dobrou náladu /alespoň vnitřně/.. stejně.. jednou zvládnem všechno co jsme kdy chtěli /teď se na to fakt cejtim:)/ ;)
přidáno 01.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1514(15)
posláno 0
rozpůlená
přidáno 28.03.2008
hodnoceno 3
čteno 2005(14)
posláno 0
novinový články se omylem spálily a čaj se vylil na úplně nový koberec. světlo oslepilo slepce a tma pohltila i ty zbytky. ty zbytky co zbyly pro chudé. pro ochuzené o city.
přidáno 11.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1363(20)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming