|
volný verš
|
|
4.6.2009
|
|
.......................
|
|
Pásmo vzniklo za dva dny, je spíš pro pobavení, syrové, bez přemýšlení nad detaily.Berte to s rezervou. Záměrně vynecháno: Q, W, X,Y a háčky. Enjoy!
|
|
**-**
|
|
Ze sbírky: "Pro český národ"
|
|
není to báseň,spíš mi to přijde jako úvaha.. proto sekce úvahy.
|
|
Juliana je odsouzená k smrti. Rafael se však nemíní vzdát a snaží se ji za každou cenu zachránit? Podaří se mu to, nebo je už na vše pozdě?... Práno retrospekticky... Budu vděčná za komentáře
|
|
Sama v davu lidí. Sama se sebou, protože tu zase nejsi...někdy jako bych ani nežila...no...opravdu jenom jako
|
|
|
|
váhala jsem dlouho, zda ji mám pověsit, nenapsala jsem ji totiž sama..., ale možná někoho potěší, jako mě, když si jo občas znovu přečtu :-)
|
|
společné dílo dvou cvoků...... mistra škrabáka a slečny prostě jančící :-P
|
|
...
|
|
Napsaná z čirého pocitu, snad smutku, melancholie, nebo já nevím. V autobusu, v 17:10.
|
|
Když se někdo rozhodne měnit svůj osud.
|
|
Následuje tvorba z období depresí...
|
|
Nikdy jsem nebyl u moře.Snad se tam jednou dostanu.
|

