|
myslím, že každý se takhle už někdy cítil...syndrom absolutního vyhoření, nejbližší člověk na zabití...ale přesto skvěle...
|
|
...a doufám, že nic jinýho...
|
|
|
|
Když láska zvadne...
|
|
|
|
***
|
|
|
|
Taková krátka povídková úvaha na dobrou noc
|
|
Je tam velmi maskovaný odkaz na jeden seriál. Schválně jestli někdo uhodne na jaký. (I když moc šancí vám nedávám :-/)
|
|
Pro mě trochu velký experiment.
|
|
pořád se pokouším najít ten správny rytmus, potřebuju cvičit:) tak mě kdyžtak omluvte
|
|
Jedno z mých nejlepších děl :D
|
|
To je taková říkačka spíš pro pobavení. Nic v tom nehledejte. Až na to ponaučení na konci, to je sakra pravda!
|
|
Zda anděl boží či anděl padlý, však oba dva z nebe spadli.
|
|
:) děkuji Klárko....Bylo to hezké:)
|
|
|
|
jen takový výkřik, starší dílko, které jsem napsala mezi prvními...mě se líbí...
|

