|
....dávej bacha do čeho šlapeš !
|
|
Pro ni...
|
|
a já chci jaro...
|
|
ty mi tě nepřičarujou......
|
|
???
|
|
|
|
|
|
|
|
Keď sa nudím, tak hlúposti tvorím :D
|
|
|
|
krátká úvaha o novém objevu vědců - stroji na čtení myšlenek
|
|
|
|
mnozí lidé se mě ptají jak jsem přišel ke svým jizvám na zápěstí, napsal jsem toto vysvětlení. Pouze bych dodal k poslednímu "verši" - smutek někdy je a nezmizí :-(
|
|
S nadhledem ,-)
|
|
amaterská básnička o jedný skvělí slečně co si jí moc vážim!!PS. od tý slečny mam obrázek a je tam kluk a holka.
|
|
pár slov před spánkem, jsem unaven, proto tak krátce....
|
|
|
|
...nejkradší a nejkrásnější báseň o lásce
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)

