2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 09.07.2016 - 14:02
komentářů7(6.)
marinka: ona je to v podstate oda na jednoho zpevaka, ktery glorifikovanou sebenenavist povysil na umeni
přidáno 06.07.2016 - 21:09
komentářů13(8.)
shane:

pít s básníkem je horší nežli píti sám
na dvojí duše padá dvojitý splín
a než se slunko skloní ku vlnám
dvě těla skrývá zeleň rákosin

(ale stejně jsem pila s nowišem)
přidáno 30.06.2016 - 13:59
komentářů2(1.)
Mnohem lepsi nez prvni dilo, asi je to tou volnejsi strukturou. Hezky obraz :)
přidáno 28.06.2016 - 17:40
komentářů16(1.)
Studujice, studujic je pro cislo jednotne. Jinak pekna skica, byt dalsi variace na zname tema. Mam rada nekonvencni vyuziti zmrzliny, otroceni u vanilky minule leto zanechalo stopy.
přidáno 27.06.2016 - 10:46
komentářů10(2.)
Smějí se ústa hromů
když ví, co dokáže jejich bratr blesk?

Tak tim by to mohlo klidne koncit.
přidáno 26.06.2016 - 23:59
komentářů14(14.)
Tom Cortés: To je samozrejme pravda, narozdil od poctu slabik nejde toho vetsina prevest do jineho jazyka, protoze napriklad sezonni slova a celkova symbolika haiku je hluboce zakotvena v japonske kulture a historickem a etnickem kontextu. V cestine a v ceske poezii rozhodne neexistuje tak propracovany system symbolismu, ale myslim si, ze hodne se toho z haiku (s trochou flexibility) do czaiku prevest da. Problem je ze nas vztah k folkloru a prirode je diametralne odlisny od toho japonskeho, coz znacne snizuje mnozstvi potencialnich ctenaru. (Jsem rada, zes to nakousl a primel me pokusit se zformulovat muj nazor, uz delsi dobu uvazuju, ze se tim budu vice zabyvat. Napred si ale musim sehnat vic informaci.)
přidáno 25.06.2016 - 17:13
komentářů43(21.)
shane: neuznavas tedy dila psana ve volnem versi jako legitimni basne? :'D
přidáno 24.06.2016 - 18:24
komentářů12(1.)
tuk tuk, kdo je tam?
přidáno 22.06.2016 - 23:06
komentářů1(1.)
pata zed, asi strop?
přidáno 21.06.2016 - 11:52
komentářů7(2.)
Vidis, a my vzdycky topili Moranu nebo Marzannu (i kdyz to je jedno, vsechny jsou stejne)
přidáno 21.06.2016 - 11:50
komentářů43(3.)
Netusim co jsou klariny ale basen je nadherna jako vzdy, byt ponekud rozharanejsi a melancholictejsi, s folklornim podtonem. A jako vzdycky - tne do ziveho.
přidáno 20.06.2016 - 16:58
komentářů14(10.)
Jak se zminila Ginnare jinde, nejde ani tak o literarni pocin ktery by stal za rec, jako o hormonalni bouri. Otazkou je, privedly li te hormony k poezii jako privedla valka vojevudce k beranidlu, nebo chces li psat dal. Pokud ano, doporucuji si nainstalovat korekci gramatiky a zkusit si precist nejakou vseobecne uznavanou poezii, abys ziskal predstavu o co se vlastne snazis. Pokud jsi pouze dobyvatel, lituju oblehane mesto, ktere to bude muset pretrpet.
přidáno 12.06.2016 - 18:35
komentářů8(3.)
už jsem si na tu zdobnost a dlouhatánská slova asi zvykla, jo, je to tvoje a musíš se taky dešifrovat, trochu jako homér, ale kdo jsem, abych říkala, že to je špatně?
přidáno 12.06.2016 - 18:33
komentářů4(3.)
Souhlas s Lasakem. Ta katana mi tam připadá taková hodně náhlá, nějak se do toho obecného pokoje, který vykresluješ, nehodí.
přidáno 09.06.2016 - 17:29
komentářů6(5.)
slnečnica: To je dobře, pozitivita je důležitá :D
přidáno 08.06.2016 - 16:53
komentářů6(1.)
Tanka je to! 5/7/5-7/7!

Ale jinak jo, proč ne, až na to, že mlha mi spíš připomíná nevěstu, které ten její utekl a ona v to ráno sedí na schodech po depresivní noci a chce kafe. Ale taky asi záleží na to, jaká mlha to je, třeba ji máte na Slovensku jinou. A třeba už jsem zapomněla, jaká je doma.
přidáno 08.06.2016 - 14:09
komentářů6(2.)
Teplý letní večer v nehostinné náruči hrubého asfaltu boží.
přidáno 07.06.2016 - 20:15
komentářů6(3.)
Ten konec málo bolel, jako nepovedený comeback, ale i to je možná pointa, u tebe nikdy nevím.
přidáno 29.05.2016 - 23:36
komentářů3(3.)
Tom Cortés: de nada, conquistadore
přidáno 29.05.2016 - 22:54
komentářů3(1.)
okay, so, if you want to write in english, do it properly or don't do it. i'd say that writing in english and publishing it on a servers where the majority of users speaks czech is not very efficient, but i do it as well so i'm not the one to talk about that. anyway - 'mind tease' and 'throat squeeze' don't really make sense grammatically and kind of murder the poem which didn't seem so bad at the beginning and then it all goes to hell, especially at the beginning of the second stanza. you can't have 'nor' without a 'neither' preceding it, this is not maths. also, 'the climax shivers out agonies would've been a great phrase had it been written intentionally but something tells me you had a different meaning on your mind. the entire thing is painfully czech and might've been good if written /in/ czech.
1 ... 12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26 ... 35
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming