1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 15.05.2026 - 14:59
komentářů3(3.)
Strach: :D jak se to vezme asi
přidáno 15.05.2026 - 14:48
komentářů5(5.)
Super
přidáno 15.05.2026 - 08:54
komentářů13(10.)
Terri42: Strach: Psavec: Neu: iluze: Brigita: Moc děkuji za čtení a tolik milých komentářů.
přidáno 15.05.2026 - 08:53
komentářů13(9.)
puero: Děkuju, to je nádherný kompliment! Všichni víme, jak rádi my básníci vyměňujeme slova:)) Popravdě je to čistý prožitek, do slov se přetavil sám, a publikovala jsem ji hned po napsání, takže ve mně teď hlodá chuť některá slova vyměnit. Díky tvému komentáři odolávám:)
přidáno 04.05.2026 - 14:22
komentářů10(10.)
Terri42: Děkuji.
přidáno 04.05.2026 - 14:19
komentářů10(9.)
puero: Jenže tady se netruchlí minulost, ale verze budoucnosti (a asi i přítomnosti), které (už) nejsou možné. Přišlo to nečekaně, právě během té snahy hledět dopředu...ono někdy bolí, když hledáš, hledíš dopředu a v tom ti prostě dojde, co tam nebude... na co není prostor. Protože máš omezený počet úderů - nejen časově, ale i kapacitně. (Nikdy jsem si nesnila o tom, že budu sama s dítětem, kdo by o tom snil, že.)

Ale jsem ráda, že sis v tom našel svoje, od toho to je...
přidáno 04.05.2026 - 14:14
komentářů5(5.)
Psavec: Brigita: Díky za čtení.
přidáno 04.05.2026 - 14:13
komentářů5(4.)
iluze: To mě těší...
přidáno 04.05.2026 - 14:13
komentářů6(6.)
LadyLoba: Psavec: oslov radek: ofroad: Děkuju!
přidáno 04.05.2026 - 14:12
komentářů7(2.)
POCÍTĚNO. Uffff... řečeno moc hezky.

Usínám vedle tebe
a cítím nervozitu
takovou tu tichou,
co není strach,
spíš vědomí,
že se něco láme
Jako když stojíš na kraji vody
a víš,
že už do ní stejně vejdeš
přidáno 30.03.2026 - 09:17
komentářů5(3.)
Dark Alchemist: Z týhle "rady" bych si urvala koule a ustřelila hlavu já.
přidáno 30.03.2026 - 00:35
komentářů10(4.)
Market30: To mě mrzí, ale díky, že ji i přesto považuješ za krásnou:)
přidáno 30.03.2026 - 00:35
komentářů10(3.)
JiSo: Děkuji za milý komentář!
přidáno 28.03.2026 - 11:39
komentářů6(1.)
Měj se, díky, čau

Skvěle vyjádřený pocit, líbí se mi. Hodně.
přidáno 28.03.2026 - 11:37
komentářů9(9.)
Homér: Děkuju! Ať žijou.
přidáno 26.03.2026 - 18:22
komentářů9(7.)
Market30: LadyLoba: Díky, ženy.
přidáno 26.03.2026 - 18:21
komentářů4(1.)
Mrazí z ní až sem… smutná, mrazivá, ale výborně napsaná, vyjádřeno to podstatné na pár řádcích.
přidáno 24.03.2026 - 14:18
komentářů9(4.)
iluze: Psavec: Brigita: Díky za čtení a souznění. Součtení.
přidáno 22.03.2026 - 12:39
komentářů3(2.)
Život sám někdy nemá talent na život. Líbí se mi.
přidáno 22.03.2026 - 12:38
komentářů1(1.)
Super, hlavně závěr
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming