|
|
Vždycky jsme o tom mlčeli
dlouhá němá touha
Brnkal jsi na kytaru
a já tě dotlačila ke zdi
Když čas nám dozrál
napadlo mě
že milování je nesmysl
dlouhá němá touha
Brnkal jsi na kytaru
a já tě dotlačila ke zdi
Když čas nám dozrál
napadlo mě
že milování je nesmysl
Tak teď mne k tomu napadla hláška Bolka Polívky z Pelíšků:"Š.... je pro děti, chlapi si vypijou" ... ale ženy? :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Mlčení : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Stopy
Předchozí dílo autora : Tobě
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).

